Fenerbahçe 3 - İstanbulspor 3

Ben Beşiktaşlıyım anlamadım ümitlensem mi ümitlenmesem mi her iiside berabere kaldı. Fener ile arada 2 puan farkımız var tabii 1 maç öndeyiz ama yine berabere kalırlarsa ve kazanırsak filan bayağı troll olacak.

Ben Beşiktaşlıyım anlamadım ümitlensem mi ümitlenmesem mi her iiside berabere kaldı. Fener ile arada 2 puan farkımız var tabii 1 maç öndeyiz ama yine berabere kalırlarsa ve kazanırsak filan bayağı troll olacak.
Aman hocam, sakın umutlanmayın. Hele hele şu anda Beşiktaş taraftarının umutlanmasının sonunda yaşayacağı duygu çok belli, gerçekçi bakarsak şansınız çok çok düşük. Ama yine de GS'yi yenmeniz bizi tekrardan ümitlendirir, muhtemelen bir daha puan kaybı yaşayıp sonunda şampiyonluğu GS'ye verecek olsak da.

Aman hocam, sakın umutlanmayın. Hele hele şu anda Beşiktaş taraftarının umutlanmasının sonunda yaşayacağı duygu çok belli, gerçekçi bakarsak şansınız çok çok düşük. Ama yine de GS'yi yenmeniz bizi tekrardan ümitlendirir, muhtemelen bir daha puan kaybı yaşayıp sonunda şampiyonluğu GS'ye verecek olsak da.

Hocam yalan olmasında sizlede çok puan farkımız yok yani sizinde aman aman farkınız yok bizden. Şenol hoca ilk baş gelseydi ama çok yüksek ihtimal Beşiktaş şampiyondu.

Galatasaray maçı her şeyi değiştirebilir. Bir de fb*gs maçı var.

Benim fikrim ali koç başta olduğu sürece şampiyonluk hayal.

Fenerbahçe bir zahmet kapıya kilidi vursun şampıyonluk yarışında İstanbul spora 3-1'den maç veriyor şaka gibi alı koç bir an önce gitmesi gerekiyor futbol cahili.

Ben öyle çok taraftar birisi değilim, takım sözde tutuyorum ama genellikle iyi futbolu seyretmek bana daha çok haz veriyor.

Bugün oturayım fener maçı izleyeyim dedim, 90 dakikada 10 yaş yaşlandım, strese girdim, en sonunda maçı kapadım, demek ki bu takımı tutsam ya mahvolacağım, ya da depresyondan gebereceğim, çok ilginç bir takım.

Ezeli rakibin puan kaybetmiş, şampiyonluğa oynuyorsun, rakibin doğru dürüst taraftarı bile olmayan küme düşme hattından çıkmaya oynayan bir takım, gidip 3 yiyorsun, arda, emre, ferdi olmasa takım diye bir şey yok ortada. Fenerlilerin neden ümitlendiğini anlamadım.

Geri
Yukarı