Fenerbahçe 6-0 Kasımpaşa

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Skordan mutluyum ama net bir bitirici santrfor sorunu ve Gustavo Henrique problemi var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Henrique'ye top geldiğinde ödüm kopuyor. Min Jae oradayken "nasılsa kurtarır" rahatlığı yerini "acaba nasıl gol yiyeceğiz?"e dönüştü.

Öte yandan Jesus'un formu kötü oyunculardaki ısrarı (Valencia ve geçen haftaki performansından sonra yedekten girmesi bile mucize Rossi :p) ve stabil oyun sistemini kurmaya çalışıyor olması bana güven veriyor. Sanırım artık her hafta farklı 11 gördüğümüz günlerden kurtuluyoruz...

Henrique'ye top geldiğinde ödüm kopuyor. Min Jae oradayken nasılsa kurtarır rahatlığı yerini acaba nasıl gol yiyeceğiz?'e dönüştü.

Öte yandan Jesus'un formu kötü oyunculardaki ısrarı ve stabil oyun sistemini kurmaya çalışıyor olması bana güven veriyor. Sanırım artık her hafta farklı 11 gördüğümüz günlerden kurtuluyoruz...
Batshuayi gelecek diye duymuştum. Umarım gelir de forvet sorunu çözülür. Bence forvet olarak Valencia yeterli değil. Hava toplarında falan değişik hareketler yapıyor :D
Ama Valencia candır.

Bitirici santrfor hiç gelmeyecek galiba çünkü Jesus'un oyununda onlara gerek yok. Bugün Valencia kanattan dolu ceza sahasına orta açtı. Jesus böyle adamlar istiyor, koşan, kanada giden, adam geçebilen. Bize Serdar'ın daha kalitelisi lazım ama onu bile oynatmıyor, bu maçtan sonra da oynatmaz herhalde.

Serdar gelince Gustavo yedeğe gider inşallah. Tisserand ve Peres bile ondan daha iyi.

Batshuayi gelecek diye duymuştum. Umarım gelir de forvet sorunu çözülür. Bence forvet olarak Valencia yeterli değil. Hava toplarında falan değişik hareketler yapıyor :D
Ama Valencia candır.
Valencia iyi bir 2. forvet evet. Topu pivot santrafora taşıyabilecek adam. Ama bize Muriqi tarzı bir pivot lazım şuan.

Bitirici santrfor hiç gelmeyecek galiba çünkü Jesus'un oyununda onlara gerek yok. Bugün Valencia kanattan dolu ceza sahasına orta açtı. Jesus böyle adamlar istiyor, koşan, kanada giden, adam geçebilen. Bize Serdar'ın daha kalitelisi lazım ama onu bile oynatmıyor, bu maçtan sonra da oynatmaz herhalde.

Serdar gelince Gustavo yedeğe gider inşallah. Tisserand ve Peres bile ondan daha iyi.
Peres bence 11 oynayabilir kalitede stoper. Sırıtmıyor en azından. Ona da kabulüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı