Fenerbahçe - Beşiktaş Maçı

Abicim sen bir yöneticisin, milleti neden kışkırtmaya yönelik yorumlar atıyorsun. Ayrıca masada kazanılıyor, üstüne basmışsın yıllardır da böyle devam ediyorsunuz.

Yönetici olan @Emre C de bir insan değil mi? Onun da fikirleri var. O da bu forumun üyesi ve fikirlerini istediği gibi açıklayabilir. Ben bir sorun göremedim.

Penaltı Arda düştüğü için mi verildi bu arada? İzleyemedim orayı.

Yönetici olan @Emre C de bir insan değil mi? Onun da fikirleri var. O da bu forumun üyesi ve fikirlerini istediği gibi açıklayabilir. Ben bir sorun göremedim.

Penaltı arda düştüğü için mi verildi bu arada? İzleyemedim orayı.

Twitter varsa pozisyon atıldı izlersen ne kadar yanlış bir karar olduğunu görmüş olursunuz.

Ama yönetici olmayan kişiler böyle bir konuda birbirine en ufak giydirme yapsa uyarı alıyorlar degil mi?

Hayır, Emre Bey zaten ironi yapmış. Sonda ironi işareti var.

İlk penaltı onun için verildi evet sözde ayağa müdahale var. İkinci penaltı ve kırmızı kart gayet doğru ona bir şey denmez ama ilki tamamen sahtekarlıktı.

%100 sahte bir düşme. Tekrarda belli oluyor.

Abicim sen bir yöneticisin, milleti neden kışkırtmaya yönelik yorumlar atıyorsun. Ayrıca masada kazanılıyor, üstüne basmışsın yıllardır da böyle devam ediyorsunuz.

Adamın bizden tek farkı raporlara bakabiliyor olması kendi fikrini belirtemez mi?

İki müdahale yapıp maçı kazandırdı!
62ebfc084e3fe10d0c9ef5ee.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı