Fenerbahçe evinde Alanyaspor ile berabere kaldı

Merhaba.

Bugün oynanan Fenerbahçe-Alanyaspor maçında Fenerbahçemiz berabere kaldı.

Maalesef şampiyonluk hayallerimiz çok büyük tehlikeye girdi. Düşüncem bu yönde.
Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakem ilk yarının sonlarına doğru kontrolü kaybetti haksız bir penaltı çaldığını düşünüyorum.

Augusto abi, saygılar. Daha da yakalayamazsınız zaten.
Galatasaray UEL maçlarına çıkacak, Beşiktaş deplasmanına çıkacak ve Antalyaspor, Ankaragücü, Rizespor gibi takımlarla oynayacaklar. Fikstürü yoğun ve yorucu. Kimse kesin bir şey bekleyemez.

Özellikle bir derbi daha var, yol uzun.

Galatasaray UEL maçlarına çıkacak, Beşiktaş deplasmanına çıkacak ve Antalyaspor, Ankaragücü, Rizespor gibi takımlarla oynayacaklar. Fikstürü yoğun ve yorucu. Kimse kesin bir şey bekleyemez.

Özellikle bir derbi daha var, yol uzun.
Hepsine saplayıp geçecekler. Gördüğümüz ilk yoğun fikstür değil. FB böyle puan kaybettiği sürece 6-8 puan rahat açılacak sezon sonuna kadar.

Fenerbahçe en az 5 maç daha puan kaybeder. Orta saha rotasyonu yetersiz. Bu sene GS en az 10 puan fark atar.

Herif kariyerinde ilk kez bir maçta 2 gol atmış, Feneri yakaladı nasıl olduysa artık. Evinde nasıl Alanya’ya puan kaybedebilirsin? İç saha karnemiz kötü, Samsun, Alanya, Trabzon… Bunlar olmaması gereken kayıplar. Şimdi Galatasaray puan kaybetsin diye umut edeceğiz. Ankaragücü maçına gidelim de iyi bir bağıralım bari :)

Merhaba.

Bugün oynanan Fenerbahçe-Alanyaspor maçında Fenerbahçemiz berabere kaldı.

Maalesef şampiyonluk hayallerimiz çok büyük tehlikeye girdi. Düşüncem bu yönde.
Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
HAHAHAHAHAHAHAHAJAHHAHAAHHA diyerek fikrimi belirtmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı