Fenerbahçe evinde Alanyaspor ile berabere kaldı

Merhaba.

Bugün oynanan Fenerbahçe-alanyaspor maçında fenerbahçemiz berabere kaldı.

Maalesef şampiyonluk hayallerimiz çok büyük tehlikeye girdi. Düşüncem bu yönde.
Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İsmail kartal teknik direktör değildir. Geldiğinde dahil hiç sevinmemiştim eldeki oyunculara göre değil de kendine uyan sadece yıldız oyuncular alarak olmaz sezon başındandır yatırdığın kenti oyuna 85 dakika alarak neyi amaçladığınıda anlamadım. Böyle bir kadro bir daha gelmez Fenerbahçe'de muhtemelen artık şampiyonluk yarışına yeni başkana bağlı olarak bence katılamaz 4 5 sene daha hasret çekeriz.

Lidere selam dur! 🤫Eki Görüntüle 2113938

Yanlış anlamayın ama, Galatasaray veya Fenerbahçe ikilisinden herhangi biri çok ciddi bir düşüş yaşamadığı sürece Beşiktaş bir cacık yapamaz.
Yaşını bilmiyorum ama 2012 Süper Lig sezonunun sonunda yapılan Süper Final mücadelelerinde Beşiktaş ve Trabzonspor'un hiçbir iddiası yoktu. Hatta aynı bu sezona benzer bir durum vardı. Beşiktaş Süper Final maçlarında Fenerbahçe'yı 1-0 mağlup etti ve Galatasaray o çok meşhur Kadıköy Şampiyonluğunu yaşadı.

Sanırım Galatasaraylısın ama Beşiktaş o sezon cacık mı yaptı yoksa Fenerbahçe'yı saf dışı bırakarak Galatasaray'ın şampiyonluk yolunu mu açtı?

Yanlış anlamayın ama, Galatasaray veya Fenerbahçe ikilisinden herhangi biri çok ciddi bir düşüş yaşamadığı sürece Beşiktaş bir cacık yapamaz.

BJK bundan çok daha kötü kadrolarla FB ve GS'yi mağlup etmiş bir takım ve dediğim gibi 7 sezondur GS, BJK'nin stadyumunda galibiyet yüzü görmedi. Unutmayın ki bu bir derbi ve Türkiye'nin 3 büyük kulübünden ikisi arasında oynanacak bir derbi. Her an her şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı