Fenerbahçe Finalde!

Lactuca

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fenerbahçe basketbol takımı, Turkish Airliness Euroleuge yarı final maçında Ekpe Udoh'un devleştiği maçta Real Madrid'i 84-75 yenerek finale yükseldi.

Fenerbahçe, finaldeki rakibi Olympiakos ile 21 mayıs pazar günü kupa için savaşacak.
Başarılar Fenerbahçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Beşiktaş'lı olarak kutluyorum Fenerbahçe'yi. Helal olsun gerçekten. Ben zaten finallerin ülkemizde yapılacağını öğrendiğimden beri bir şekilde Fenerbahçe şampiyon olur diyordum zaten. Büyük ihtimalle de öyle olacak. Umarım pazar günü kupayı alırlar. :)

FB Basketbol kulübünün bütçesi finalde.
Özellikle Basketbol'da bütçe olarak Avrupa liglerinin çok üzerindeyiz. Bu bütçelerle 7 yıl sonra kupa kazanırsak(Bence FB kazanır) çok başarılıyız mı diyeceğiz? Kendimizi kandırmayalım. Parayı bastık, kupa yine de zor geldi.

Kendi tuttukları takımların futbola bile yatıracak parası olmayınca başarıları kıskanmaları normal. İstanbul'da oynamasaydık kazandırmazlardı bu maçı, o statta olsa hakeme pet şişe fırlatırdım. RM'li basketbolcular bizimkilerin sırtına çıkıyor hala bir şey çaldığı yok şeref yoksunu herifin.

Avrupa'nın en yük kupasında 2 senedir arka arkaya final oynuyoruz, bazı şeyler parayla olmaz ruh gerektirir futbol takımlarımızın tamamı ruhsuzlarla ve paragözlerle dolu olduğu sürece Türk futbolu gram gelişemez ancak insanların bu kadar hırslı oynadıkları bir dala destek şart. Desteklemek yerine köstek olursak bizim adımıza iyi olmaz. Bu turnuvada en çok işimize gelen şey de İstanbul ve Türkiye'nin bedavadan reklamı oldu.

Senin zoruna gitmeli asıl?!
Aynı antrenör Panatinaikos'da üst üste alıyordu bu kupayı. Hem de FB'nin bütçesinin üçte biriyle bile değil. Üstelik adamların kadrosu Yunan dolu. Bizimkinde Türk yok.
Hiç yoktan iyidir tabii, o başka.

Geçen sene bizde alabilirdik ama alamadık, bu sene aldık. Alamayanlar utansın. Meyve veren ağaç taşlanır derler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı