Fenerbahçe çeyrek finalde

IMG_1359.jpeg

Güzel geliyoruz, yedek forvetimiz bile mükemmel, orta sahaya destek lazım. Bu takımın hedefi süperlig değil ha..

Fred geri geldiğinde yeniden rahatlayacağız hocam hiç şüpheniz olmasın. Krunic ve Fred güzel ikili olacak.
Hocam yetmez. Fred maç beraberlik veya kaybetmeye gittiği zamanlarda tehlikeye giriyor, bu sakatlanmasına yol açıyor. Zaten kroniklik var biraz. Krunic sağlam ama otoriter değil, yani ya fred kadar iyi bir adam alacağız ki bir Afrikalı oyuncu aldık sanırım resmi açıklama gelmedi -25 yaşındaydı ganalı mıydı neydi- veya ostervoldeyi fred yerine alıştırılacak.

Defansa Çağları ve Bonucci'yi almamız aslında "Şampiyon olma yolunda emin ilerlemeye devam edeceğiz." demekti fakat orta saha alınmaz ise yukarıda dediğimi tam yapamamış olacağız. İşin kötü tarafı bu kadar mutlu olup marttan sonra bozulma korkum. Allah hacı ismaile yardım etsin kafasını iyi kullandırtsın.

Fred'in acil donmesi lazim. Fred olmayinca orta sahada oyunu hizlandiracak adam olmuyor dolayisiyla hem pas baglantilari zayifliyor hem de Dzeko baglanti yapmak icin daha fazla geri gelmeye basliyor bu da performansini etkiliyor. O kadar ortasaha yolladilar bir de muhakkak birisi daha alinmali.

Fred'e acil alternatif gerek. Adam kronik derecede sakatlanıyor ve bana kalırsa FB'nin kilit oyuncusu. Diğer pozisyonların yeri dolar ama Fred'in pozisyonu rahat rahat dolmaz.

Merhaba.

Fenerbahçemiz bugün oynanan Gaziantep FK-Fenerbahçe maçını Michy Batshuayi'nin 2 golüyle kazandı.
Çeyrek finale bileğimizin hakkıyla çıktık.

Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bundan sonra Fenerbahçe maçlarında penaltı olur seçeneğine elde avuçta ne varsa basacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı