Fenerbahçe Konferans Ligi'nde çeyrek finalde

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 347
Lige yorgun dönmemek için bu maç istekli oynamadı Fenerbahçe. Ülkeye bir uluslararası kupa daha kazandırma yolunda iyi ilerliyorlar, yolun sonunda kupayı kaldırmaları dileğiyle.

Tebrikler. Her ne kadar Fenerbahçe'yi sevmesemde Fener'in kendi evinde mağlup olması ve genel olarak Türk takımlarının Avrupa takımlarına karşı son yıllarda aşırı zorlanması üzücü. Hele ki bundan bir 10 sene önceki durumu göz önünde bulundurduğumuzda. Aslında normal şartlar altında Konferans Ligi'ni Fenerbahçe'nin kazanması gerekiyor, kendilerine kafa tutacak bir takım yok.(Aston Villa var sanırım bir) Ama Türk futbolunun ne kadar gerilediğini göz önünde bulundurursak bu bile çok düşük bir ihtimal maalesef.

Yaşa be Fenerbahçe'm. Çok büyüksün. O kupa bizim olacak. İnanıyorum. Ben seni ruhumla sevdim kanarya...

Lille, Ajax, Fiorentina, Aston Villa gibi karşısına gelebilecek zorlu takımlar var. Umarım pes etmeden zorlu yolları aşarak kupayı kaldırırlar. Başarılar diliyorum.

Tebrikler. Her ne kadar Fenerbahçe'yi sevmesemde Fener'in kendi evinde mağlup olması ve genel olarak Türk takımlarının Avrupa takımlarına karşı son yıllarda aşırı zorlanması üzücü. Hele ki bundan bir 10 sene önceki durumu göz önünde bulundurduğumuzda. Aslında normal şartlar altında Konferans Ligi'ni Fenerbahçe'nin kazanması gerekiyor, kendilerine kafa tutacak bir takım yok.(Aston Villa var sanırım bir) Ama Türk futbolunun ne kadar gerilediğini göz önünde bulundurursak bu bile çok düşük bir ihtimal maalesef.
Hocam ne alaka Allah aşkına? Pazar günü Trabzonspor maçı vardı hem as oyuncuları 11 başlatmadı hem de takım 3-0 avantajdan dolayı kendini kasmadı rahat rahat oynadı. Bu fikstüre göre çıkılan 11, oynanan oyun gayet normal futbolcular robot değil sürekli 90dk kendini parçalasın her maç. Tam performansla oynadığı Avrupa maçlarını merak ediyorsan Union SG ile ilk maçı veya Twente maçlarını izleyebilirsin. Sırf eleştirmek için eleştirmeyin bir şeyi de. Aşırı zorlanma falan gülünç şeyler konu galatasaray değil prag maçını konuşmuyoruz.

Ben fenerin ligten çok konferansa ağırlık vermesi gerektiğini düşünüyorum zaten şampiyonlar ligine her halukarda gidecek ülke kupasındansa konfransı kazanmasını isterim. Başarılar dilerim. Not: Beşiktaşlıyım sonra beni lige bakmasın dedim diye Galatasaray'lı zannetmeyin.

Sırf eleştirmek için eleştirmeyin bir şeyi de. Aşırı zorlanma falan gülünç şeyler konu galatasaray değil prag maçını konuşmuyoruz.
Eleştirmek için eleştirmedim, gerçekleri söyledim. Senin gibi fanatik Fenerlilerin anlayamayacağı bir şey. Şu yorumuma bile gelip fanatik yorumunu bıraktın ya, valla helal olsun. Türk futbolunun ne kadar gerilediğinden bahsettim, çocuğun gelip de yazdığı şeye bak. Takımını savunuyor aklı sıra. Ayrıca Galatasaray'ın maçlarından da bahsetmedim. Çamurunu başka yere at. Konuşmam geneldi. Genel kelimesinin anlamını biliyorsun diyeceğim ama, pek öyle görünmüyor.

İnatla zorlanmadığınızı iddia ediyorsun, Nords bilmem ne den 6 yediğini ne çabuk unuttun? Ludogoretsk mağlubiyetini ne ara unuttun?

Bir daha bu yorumun gibi abuk subuk bir mesaj yazmaya çalışırsan cevap vermeyeceğim. Konuyu boşuna kirletiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı