Fenerbahçe - Galatasaray Maçı (Derbi Özel)

Heisenberg

Kilopat
Sezonun 11. haftasında (10 Kasım) bu iki takım yüz yüze gelecek.
Karşılaşma Kadıköyde saat 19:00 da başlayacak.

Fenerbahçe de Alper Potuk hariç tam kadro sahaya çıkacak. Emre, Meireles ve Gökhan da takımla beraber.

Galatasaray'ın iki oyuncusu Muslera ve Sneijder de sakatlığı devam ediyor. Kopenhag maçının muhtemel ilk 11'de de yok bu iki isim.

Tabi bu derbi her zaman normal lig maçlarından farklı olur ve sonucun ne olacağı da belli olmaz. Fenerbahçe'nin Kadıköy de 14 senelik bariz bir üstünlüğü olduğu gibi de bir gerçek var.

Bu maçın en önemli özelliği 6 puanlık maç olması. Özellikle Fener'in şampiyonluk yarışında bu denli emin adımlarla giderken farkı kapatmak istemeyecek. Bir yandan da şampiyonluk yarışı için bu maça canla başla sarılacak Galatasaray var.

Benim Favorim Fenerbahçe.
Emenike ve Sow'dan da birer gol bekliyorum.

Şuan favori ne kadar Fenerbahçe gözükse de bu maçların havası farklı olur diye düşünüyorum. Şuan bütün oklar Fenerbahçe galibiyetini göstersed e ben yine takımıma güveniyorum. İyi olan kazansın da demiyorum. Şöyle tek kale oynasın Fener ama berbat bi golle kazanmak iyi oynayıp kazanmaktan daha mutlu eder beni. Fener'in son 3 galibiyetinden sonra...

Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi yenmesi için maç sonuna kadar savaşması lazım. Son 3 maçta alınan galibiyetler bunun bir göstergesi. Derbilerin favorisi olmaz ama Fenerbahçe fizik ve mental açıdan daha kuvvetli. Kendi sahasında oynaması nedeniyle taraftarıda arkasına alarak bu maçı kazanacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı