Fenerbahçe-Giresunspor maçı

Hocam daha cevap vermeyeceğim kaleci korcana verilen mini cooper ı falan hatırlamıyor galiba size iyi akşamlar.

Türkiye mahkemesinde ömür boyu hapse girenleri hatırlamıyorsunuz galiba. Mini cooper falan onlar hep palavra. Bende daha cevap yazmayacağım duygun yarsuvat tek objektif galatasaraylıdır diyerek sözümü bitiriyorum.

Galatasaray'ın puan kaybettiğini gören Fener durur mu? O da puan kaybeder. Bence berabere bitebilir ya da 1-0 Giresun alır.

Giresun, Süperlig'i hak eden bir takım değildi. Şans bel kader çıkabildiler, bu sene geri düşecekler. Bu lige çıkacaksan; paraya kıymayı bileceksin, 2.lig oyuncularıyla ligde kalabileceklerini sandılar ama daha golleri yok. :D

3-0 rahat bir galibiyet olacağına inanıyorum. Evimizde giresunspor gibi 1 puan ve gol atamayan takıma karşı 3-0 yeniceğimize inanıyorum. Golleri atacak kişiler:
Valencia(p),mesut ve rossi atar diye düşünüyorum. Sizde mücadele ile ilgili tahminlerinizi belirtebilirsiniz.
Böyle tahmin mi olur! 3-0 nedir? Bu gerçekçi bir tahmin mi? Neden konuyu kirletiyorsunuz? 2-1 bitti.

Geri
Yukarı