Fenerbahçe-Giresunspor maçı

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
3-0 rahat bir galibiyet olacağına inanıyorum. Evimizde giresunspor gibi 1 puan ve gol atamayan takıma karşı 3-0 yeniceğimize inanıyorum. Golleri atacak kişiler:
Valencia(p),mesut ve rossi atar diye düşünüyorum. Sizde mücadele ile ilgili tahminlerinizi belirtebilirsiniz.

3-0 rahat bir galibiyet olacağına inanıyorum. Evimizde giresunspor gibi 1 puan ve gol atamayan takıma karşı 3-0 yeniceğimize inanıyorum. Golleri atacak kişiler:
Valencia(p),mesut ve rossi atar diye düşünüyorum. Sizde mücadele ile ilgili tahminlerinizi belirtebilirsiniz.

Fenerbahçe bu gider kaç haftadır yenemeyen takıma yenilir mesela başakşehir maçını fener rahat alır diyordum ama fener şaşırtıyor.

Fenerbahçe bu gider kaç haftadır yenemeyen takıma yenilir mesela başakşehir maçını fener rahat alır diyordum ama fener şaşırtıyor.

Heralde fikstürden haberin yok. Adamlar daha 3 gün önce Avrupa'dan maçtan çıkmışlar e 1 günde yolculuk yapsınlar bu oyuncular 2 günde mi dinlenecek? Bir de üstüne antrenman yapıyorlar. Bu oyuncular bayağı yorulur. Ama başakşehir 7 gün dinlenmişti. Yani bir tarafta kadrosu yüksek değerde ama 4 maçı şansızlıktan kaybeden ve 7 gün dinlenen başakşehir, diğer tarafta Frankfurt'tan son dakikada penaltı kaçırıp moralsiz ve yorgun Fenerbahçe var. Bu durumda başakşehirin kazanması sürpriz diyemeyiz. Ama bugün Fenerbahçe evinde giresunspora yenilir veya berabere kalırsa bu sürpriz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı