Fenerbahçe için en iyi santrafor ve TD kim olur?

ugurmert

Decapat
Daha fazla  
Ben Giroud gelsin istemem şahsen, Bana Vedat formunu yakalasa iyi işler yapar gibi geliyor yanına birde Bakambu ve Serdar Dursun gelse Bakambu-Vedat form durumuna göre ilk 11 olur Serdar Dursun yedek olur, zaten Valencia iyi işler yapıyor oda yedek olur Enis Destan gelir fiziği yeterse oynar takımda yoksa kiralanır. Bence burada en fazla 10m Masraf var, oda sırf Bakambu için, diğerlerine para verilmez, Bakambu'nun sözleşmesi yıl sonu bitiyor, daha ucuza bile olur. Siz ne düşünüyorsunuz?
TD konusunda ise Favre isterim, Peki siz? @EnesEfe

Emre Belözoğlu td olsun diyenleri anlamıyorum hele aspor'da biri vardı son 8 maçtan istatistik çıkarmış Beşiktaş'tan fazla diye 😂, son 8 maçla tüm lig aynı mı? Neyse bence Fenerbahçe biraz daha rahat bu konuda ama Galatasaray'ın gidişatı ne olucak acaba. Teknik direktör olarak Favre iyi bence ama forvette Giroud iyi oynar bence. Fenerbahçe'yi çok takip edemedim transfer konusunda bu aralar çok bir şey söyleyemiyorum o yüzden.

Forvet olarak Vedatın geri gelmesini isterdim. Soldadoya bir kez daha şans verilmeli bence. Kendini gösteremedi. TD konusunda Alex. Takımı ve ligi iyi biliyor.
TD için yorum yok fakat santrafor için Olivier Giroud denenebilir. Bir ara söylenti çıkmıştı. Vedat vesaire işe yaramaz. Çakılı forvet kullanılacaksa bitiriciliği yüksek bir isim olmalı. Diğer şekilde artık çakılı forvet yerine yıpratıcı, koşan, çalım atan, uzaktan sert şutlar vurabilen forvetler trend.

Emre Belözoğlu td olsun diyenleri anlamıyorum hele aspor'da biri vardı son 8 maçtan istatistik çıkarmış Beşiktaş'tan fazla diye 😂, son 8 maçla tüm lig aynı mı? Neyse bence Fenerbahçe biraz daha rahat bu konuda ama Galatasaray'ın gidişatı ne olucak acaba. Teknik direktör olarak Favre iyi bence ama forvette Giroud iyi oynar bence. Fenerbahçe'yi çok takip edemedim transfer konusunda bu aralar çok bir şey söyleyemiyorum o yüzden.
Td konusunda evet, Giroud konusuna katılmıyorum, artık yaşlı oyuncular gelmemeli.
TD için yorum yok fakat santrafor için Olivier Giroud denenebilir. Bir ara söylenti çıkmıştı. Vedat vesaire işe yaramaz. Çakılı forvet kullanılacaksa bitiriciliği yüksek bir isim olmalı. Diğer şekilde artık çakılı forvet yerine yıpratıcı, koşan, çalım atan, uzaktan sert şutlar vurabilen forvetler trend.
Dediklerinizi Bakambu fiziği sayesinde yapar bence.

Bunu ilk defa duydum, böyle bir ihtimal var mı ki?
Ben inanmıyorum, şu anlık inanmakta istmiyorum 3-4 sene sonra olabilir.
Forvete Vedat, TD Emre kalsın.
Forvet Vedat iyi ama emre tecrübesiz. Birde Volkanı deniyelim, Gökhan emeli olacaktı oda olur(!)
Forvet olarak Vedatın geri gelmesini isterdim. Soldadoya bir kez daha şans verilmeli bence. Kendini gösteremedi. TD konusunda Alex. Takımı ve ligi iyi biliyor.
Soldado'nun yaşı var, Alex tecrübesiz.

Geri
Yukarı