Fenerbahçe ligden çekilmeli mi?

Hocam videosu var bıçak tribünden geliyor. Görüntü de net.

Dediğin şeyi bir daha oku bence cümlede BIÇAK geçiyor çünkü. Bir spor müsabakasında şu yaşanıyor ve sen sizin futbolcular amatör galiba kendini kontrol edemiyor diyorsun. Bunu diyen camia da şey saha ortasında takım arkadaşına yumruk atan elemanı koruyanlar. Senin oyuncun saha içinde takım arkadaşına yumruk atarken kendini kontrol edemiyor sen neredeyse savaş alanı gibi bir yerde atılan tekmeyi eleştiriyorsun.

Dediğin şeyi bir daha oku bence cümlede BIÇAK geçiyor çünkü. Bir spor müsabakasında şu yaşanıyor ve sen sizin futbolcular amatör galiba kendini kontrol edemiyor diyorsun. Bunu diyen camia da şey saha ortasında takım arkadaşına yumruk atan elemanı koruyanlar. Senin oyuncun saha içinde takım arkadaşına yumruk atarken kendini kontrol edemiyor sen neredeyse savaş alanı gibi bir yerde atılan tekmeyi eleştiriyorsun.
Marcao şuan benim takımımın oyuncusu mu? Sattığımızı hatırlıyorum. Ben %100 fener haklı değil demedim. Tabikide bu platformun oluşmasını sağlayan bir sürü etmen var. Oosterwolde hareket çekmişti tribüne, görüntüsü de var. Tabiki tahrik olup sahaya atlamayacak o ayrı mesele. Güvenlik yetersiz zaten.

Marcao şuan benim takımımın oyuncusu mu? Sattığımızı hatırlıyorum. Ben %100 fener haklı değil demedim. Tabikide bu platformun oluşmasını sağlayan bir sürü etmen var. Oosterwolde hareket çekmişti tribüne, görüntüsü de var. Tabiki tahrik olup sahaya atlamayacak o ayrı mesele. Güvenlik yetersiz zaten.

Benim oyuncum mu ne demek adam senin oyuncunken bir diğer oyuncuna yumruk attı saha içerisinde ve sen sahip çıktın. Adamın sözleşmesini de tek taraflı fes etmedin. Sattık diyorsun bir de şaka gibi.

Oyuncu ile tribün arası atışma ilk defa olmuyor bu tarz şeyler bazen 5 büyük ligde bile yaşanıyor. Taraftarın sahaya inmesini meşrulaştırmayın. Aç bak Melo neler neler yapmış vaktinde.

Benim oyuncum mu ne demek adam senin oyuncunken bir diğer oyuncuna yumruk attı saha içerisinde ve sen sahip çıktın. Adamın sözleşmesini de tek taraflı fes etmedin. Sattık diyorsun bir de şaka gibi.

Oyuncu ile tribün arası atışma ilk defa olmuyor bu tarz şeyler bazen 5 büyük ligde bile yaşanıyor. Taraftarın sahaya inmesini meşrulaştırmayın. Aç bak Melo neler neler yapmış vaktinde.
Adamların kafası güzel 70 bin'inin de sahaya atlayası gelmiş.(!) İkonik melo fotoğrafı olarakta kalacak. Objektif tartışamayacağız. O yüzden iyi günler diyip geçiyorum. İyi günler.

Adamların kafası güzel 70 bin'inin de sahaya atlayası gelmiş.(!) İkonik melo fotoğrafı olarakta kalacak. Objektif tartışamayacağız. O yüzden iyi günler diyip geçiyorum. İyi günler.

Objektif olarak yorumlamayan sensin dostum. Senin o gün sahada Fenerbahçe futbolcusuna yönelttiğin eleştirilerin belki de daha fazlasını Türk futbolu geçmişte yaşadı buna takımın da dahil ama kimse sahaya inip adam öldürmeye kalkmadı. “Önce taraftar sahaya indi ama” gibi cümleler kurmaktan vazgeçin sonra objektifliği konuşuruz.

Objektif olarak yorumlamayan sensin dostum. Senin o gün sahada Fenerbahçe futbolcusuna yönelttiğin eleştirilerin belki de daha fazlasını Türk futbolu geçmişte yaşadı buna takımın da dahil ama kimse sahaya inip adam öldürmeye kalkmadı. Önce taraftar sahaya indi ama gibi cümleler kurmaktan vazgeçin sonra objektifliği konuşuruz.
İkimizde objektif olamayacağız anlamında dedim. Yanlış anlamış olabilirsiniz. İyi forumlar.

Bu cekilecegim bak haaa gibi bir tehdit degil. Yonetim kuruluna kalsa coktan cekildik zaten ama tuzuk geregi tek basina bu karari veremiyor, kongre lazim. Kurul onadi cunku. Kongre'de oy coklugu saglandigi an cekilecek fenerbahce.

Fenerbahce'nin ligden cekilmesi demek hem lig hem de ligdeki takimlar icin maddi manevi cok buyuk bir deger kaybi demek. Yayinci kurulus icin oyle veya boyle daha az satis demek. Ligin itibar anlaminda zarar gormesi demek. UEFA kurallarina gore boyle bir durumda cekilen takimin son 5 yilda kazandigi Avrupa katsayi puanlari da siliniyor. Bu da Türkiye'nin 9. siradan 19. siraya dusmesi dolayisiyla seneye 1 takimin bile Avrupa'ya gidememesi demek.

Son 5 senenin silindiğine emin misiniz?

Marcao şu an benim takımımın oyuncusu mu? Sattığımızı hatırlıyorum. Ben %100 fener haklı değil demedim. Tabii ki de bu platformun oluşmasını sağlayan bir sürü etmen var. Oosterwolde hareket çekmişti tribüne, görüntüsü de var. Tabii ki tahrik olup sahaya atlamayacak o ayrı mesele. Güvenlik yetersiz zaten.

GS maçında 5 yedi TS herhangi bir su fırlatma vs gördün mü? Maç başından beri meşaleler, küfürlü tezahürat vs vardı hatta maçta penaltıyı atıp forma çıkartarak sevinen bir tsli futbolcu vardı tüm bu olumsuz şeylere karşı galibiyet alan FB oyuncuları da haklı olarak sevindi. TS-GS maçında 5. golü yedikten sonra TS tribünleri Icardi sevinci yapıyordu. TS, sırf GS yalakalığından dolayı FB düşmanlığı yaptı.

GS maçında 5 yedi TS herhangi bir su fırlatma vs gördün mü? Maç başından beri meşaleler, küfürlü tezahürat vs vardı hatta maçta penaltıyı atıp forma çıkartarak sevinen bir tsli futbolcu vardı tüm bu olumsuz şeylere karşı galibiyet alan FB oyuncuları da haklı olarak sevindi. TS-GS maçında 5. golü yedikten sonra TS tribünleri Icardi sevinci yapıyordu. TS, sırf GS yalakalığından dolayı FB düşmanlığı yaptı.
Sırf GS yalakalığı mı? Dostum, UEFA'nın fenerin şike yaptığını tescillediği bir sezonda Trabzonspor'a süper lig şampiyonluğu verilmedi. O kin 15 yıldır aynı kin fenere karşı, buna emin ol. 1 maçla olmuyor böyle olaylar.

Geri
Yukarı