Fenerbahçe neden sahadan çekildi?

Şimdi Fenerbahçe önceden 19 yaş altı kadroyu çıkarmaya karar verdi. Daha sonra ise maçtan önce bir açıklama yaptı, maçın 2.dakikasında oyuncular sahadan çekilecekler dendi. Yani bu karar önceden verilmişti Fenerbahçe tarafından. Ama daha 2 dakika dolmadan bile Icardi gol attı. Yani çekilemeden bile gol yedik. Zaten her türlü çekilecektik maçtan. Neden yapıldığını tam olarak biz de bilmiyoruz, klasik Ali Koç işte.

Ayrıca bir Fenerbahçeli olarak zaten şampiyon olamazdık.
Tff başkanınada istifa et diyor trabzonspor olayında adamlar taraftarları dövdü ceza almadılar Ali koç bence dua etsin ki tff başkanı ceza verdirtmedi yoksa bunun sonu osayinin hapse atılmasına bile girerdi adamı üstünde görevliler olmasına rağmen dövüyor bende orda olsaydım bu durum gsye yapılsaydı kusruma bakmayın bende atlardım taraftarımın dövülmesine izin vermezdim

Şimdi Fenerbahçe önceden 19 yaş altı kadroyu çıkarmaya karar verdi. Daha sonra ise maçtan önce bir açıklama yaptı, maçın 2.dakikasında oyuncular sahadan çekilecekler dendi. Yani bu karar önceden verilmişti Fenerbahçe tarafından. Ama daha 2 dakika dolmadan bile Icardi gol attı. Yani çekilemeden bile gol yedik. Zaten her türlü çekilecektik maçtan. Neden yapıldığını tam olarak biz de bilmiyoruz, klasik Ali koç işte.

Ayrıca bir Fenerbahçe'li olarak zaten şampiyon olamazdık.

Bu normal Süper Lig maçı değil, Türkiye süper kupası maçı. Süper Lig maçında böyle bir şey yapmaya totosu yemezdi Ali koç'un.

Haftaya 11 Nisan'da Fenerbahçe ve olympiakos arasında Avrupa konferans ligi çeyrek final maçı var. Bu yüzden süper kupa mücadelesinin başka bir tarihe ertelenmesi ve yabancı hakem atanmamasından U19 kadrosu ile çıkarak bir şekilde TFF protesto etti.

Belki maçı terk etmek de en başından beri protestonun bir parçası olarak akıllarındaydı belki de Galatasaray'ın as kadrosu ciddi şekilde oynamaya başlayınca zaten küçük çocukların kazanamayacağı belli olduğundan 20-0 gibi bir skor olmasın diye terk etmişlerdir.

Bir bakımda Fenerbahçe haklı oluyor aslına o zaman. 3 günde yeni bir maça girmek kolay olmamalı. Ama tabii maçtan ayrılmak ayrı bir şey.

TFF başkanınada istifa et diyor Trabzonspor olayında adamlar taraftarları dövdü ceza almadılar Ali koç bence dua etsin ki TFF başkanı ceza verdirtmedi yoksa bunun sonu osayinin hapse atılmasına bile girerdi adamı üstünde görevliler olmasına rağmen dövüyor bende orada olsaydım bu durum GS'ye yapılsaydı kusruma bakmayın bende atlardım taraftarımın dövülmesine izin vermezdim.

TS ceza almaması saçmalık gerçekten, yaptıkları şey rezil rüsfa bir şeydi.

Bir bakımda Fenerbahçe haklı oluyor aslına o zaman. 3 günde yeni bir maça girmek kolay olmamalı. Ama tabii maçtan ayrılmak ayrı bir şey.
aynı şey galataray içinde vardı adamlar hem lig hem süper kupa oynıyacaklardı çekildilermi olayın onla alakası yok bence bunun altında bi iş var

TS ceza almaması saçmalık gerçekten, yaptıkları şey rezil rüsfa bir şeydi.
oyuncular almadı o ayrı bi saçmalık

Aynı şey galataray içinde vardı adamlar hem lig hem süper kupa oynayacaklardı çekildiler mi olayın onunla alakası yok bence bunun altında bir iş var.

Oyuncular almadı o ayrı bir saçmalık.

Bilmiyorum ya, TS rezilliği kadar kötü değil en azından. Bakalım ne olacak, ha eğer TS'ye ceza verilmeyip bize ceza verilirse büyük olay çıkar onu söyleyeyim.

Bilmiyorum ya, TS rezilliği kadar kötü değil en azından. Bakalım ne olacak, ha eğer TS'ye ceza verilmeyip bize ceza verilirse büyük olay çıkar onu söyleyeyim.
sen heralde anlamadın tam tersi taraftar kimseyi dövmemiş bıçak işi de yalan izlemeni tavsiye ederim osayinin ceza alması lazımdı vermediler trabzonspora 6 saha kapatma verdiler bide ali koç tff başkanına istifa et diyor bu nasıl bi rezillik ? bu nasıl bi takım kayırma ?

Fenerbahçe'nin bazı oyuncuları sakat olduğu için -yanlış bilmiyorsam- ve Konferans Ligi maçının "yaklaştığını" bahane ederek erteleme olmasını istediler. Ama Konferans Ligin'deki rakibinin de dün maçı vardı ve takır takır oynayıp kazanmasını bildiler. Nedense mağdur Fenerbahçe her şeyi bahane ederek mağdur edebiyatı yapmaya çalışıyor. Rakibin fikstürü bahane edip ağlamıyorsa senin de çıkıp takır takır oynaman gerekiyordu. Az laf, çok iş kısacası. Ali Koç'un beceremediği bir şey.

Sen herhalde anlamadın tam tersi taraftar kimseyi dövmemiş bıçak işi de yalan izlemeni tavsiye ederim osayinin ceza alması lazımdı vermediler trabzonspora 6 saha kapatma verdiler bir de Ali koç TFF başkanına istifa et diyor bu nasıl bir rezillik? Bu nasıl bir takım kayırma?

Neresi yalan abicim ya, ya kaleciye yumruk attılar videosu var neresi yalan ya?

Bildiğim kadarıyla zaten çekilecekti, ama Fenerbahçe muhtemelen top taca gider ya da başka bir şey olur ve daha ileri bir tarihte oynanması için çekilecekti, ama Galatasaray direk oyun durmadan attığı için kupa Galatasaray'ın oldu ve daha fazla rezil olmamak için çekildiler.

Geri
Yukarı