Fenerbahçe şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldı

Buna ne diyeceksin? Daha bu maç?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum djikunun ayagı dokunuyor sadece ve Sivas sporlu oyuncu kendisini livakovıc ayagının yere uzattıktan sonra atıyor bir de bana bir tane buyuk lıglerde bu sekilde olmus penaltı gosterir misin?

Her temasta penaltı verilmez. Ve futbol oynuyoruz tenis değil.

Galatasaray önce Adana'da puan kaybecek, sonrası Samiyen'de 😉
Güldürmeyin hocam, çok zor bence.

Dostum djikunun ayagı dokunuyor sadece ve Sivas sporlu oyuncu kendisini livakovıc ayagının yere uzattıktan sonra atıyor bir de bana bir tane buyuk lıglerde bu sekilde olmus penaltı gosterir misin?

Her temasta penaltı verilmez.

Hocam pozisyonu izlediniz mi? Resmen adamın ayağına vuruyor nasıl dokunuyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haberi paylaştığın hesaba bak ''12 numara'' 😀.
O malum Kasımpaşa maçında 90+6'da aldığın penaltıdan sonra senin hiç bir şey konuşmaya hakkın yok.
Ayrıca konuyu dağıtmadan tekrar söylüyorum, VAR hakemi sizin isteğiniz üzerine yabancıydı. Yani ağlanıp sızlanmaya gram hakkınız yok.

Haberi paylaştığın hesaba bak "12 numara" 😀.
O malum kasımpaşa maçında 90+6'da aldığın penaltıdan sonra senin hiçbir şey konuşmaya hakkın yok.
Ayrıca konuyu dağıtmadan tekrar söylüyorum, var hakemi sizin isteğiniz üzerine yabancıydı. Yani ağlanıp sızlanmaya gram hakkınız yok.

Hesabın isminin 12 numara olması bır sorun etmıyor bu konusmanın kısaltılmıs halı ıstersen uzun halını bulup ızleyebılırsın. Kayıtı olan goruntuyu bıle ınkar edıyorlar.

Galatasaray önce Adana'da puan kaybecek, sonrası Samiyen'de 😉
Fenerbahçe önce Beşiktaş maçında puan kaybedecek, sonrasında da RAMS Park'ta.
Galatasaray; Fenerbahçe karşılaşmasına Şampiyonluk kutlamaları yaparak çıkacak, geçen sene olduğu gibi. 😀
Ha tabii Fenerbahçe Galatasaray maçına U19 ile de çıkabilir belli olmaz. 😁

Geri
Yukarı