Fenerbahçe ve Galatasaray derbisi hakkında görüşleriniz

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Dün oynanan Fenerbahçe Galatasaray derbisi hakkında düşünceleriniz neler? Ben şahsen Fenerbahçe'ye kesinlikle haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Lütfen normalde takımın teknik direktörünü bile bilmeyen, derbi günü fanatikleşen insanlar cevap yazmasın.

Sırf takım tutmuş olmak için Fenerbahçe'yi tutuyorum fakat sınıf grubunda çok fazla kavga ediliyor. Maçı izlemedim fakat çıkan olaylara bakılırsa Fenerbahçe haksız taraf görünüyor. Ek olarak insanların bu olaylar yüzünden birbirine girmesi beni üzüyor.

Sırf takım tutmuş olmak için Fenerbahçe'yi tutuyorum fakat sınıf grubunda çok fazla kavga ediliyor. Maçı izlemedim fakat çıkan olaylara bakılırsa Fenerbahçe haksız taraf görünüyor. Ek olarak insanların bu olaylar yüzünden birbirine girmesi beni üzüyor.
Hocam maçı izlemeden buna nasıl kanaat getiriyorsunuz acaba ?

Galatasaray daha üstündü maç genelinde. Fenerbahçe güzel pozisyonlar kaçırdı. Ozan'ın golünde ofsayt yoktu bence. Fenerbahçe'nin yapması gereken ilk hamle Erol Bulut'tan kurtulmak olmalı, adamın nasıl bir oyun planı benimsediğini hala anlayamadım.

Sürekli Premier Lig maçları izlediğim için bunları maçtan saymıyorum. Ama derbi olduğu için seyir zevki veriyor. Konuya gelirsek kim kaybetse sorumlusu hakem olacağı için işin içinden çıkamayız. Size göre Cüneyt yüzünden kaybettiniz. Bize göre de 2 penaltımız ve Serdar Azize kırmızı kart verilmedi. Anlayacağınız herkes kendi açısına göre yorumlar ve yol uzar.

Fenerbahçe'liyim, Erol defolmadan hiçbir şey olmaz. Son haftaların formda ismi Thiam oyuna girmedi. Sosa'nın hedefi bitse de gitsek. Samat'ta cisse boş yaptılar. Serdar berbat defans yaptı. Mesut iyi ama kimse ayak uydurmuyor. Gustavo'nun eksiği bu kadar belli olmamalı. Ama Samuel Attila ve Valencia iyi oynadı. Erol Valencia'yı çıkardı. Bu kadar Erol gitmeden ben maç izlemem!

Yeni konular

Geri
Yukarı