Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim kazanır?

Galatasaray top oynamadı diyen net kördür herhalde. Bu kadar saçma bir düşünce görmedim. Herhalde hard fenerbahçeliler bunların tamamı. Galatasarayın her maçını izlerim. Son iki senedir en güzel takım oyunu bu maçta vardı. Orta sahadan çıkarılan 3pas toplar, kesilen paslar, beklerin bu kadar organize ve aktif oynaması, savunmanın inanılmaz odaklanışı, İngiltere ligi tarzı orta sahadan devamlı kanatlara yüksek ara pasları gibi Türkiye ligi için üst düzey bir top oynadı Galatasaray. Ara ara çok kapandı diyecek bazı arkadaşlar ama rakip Fenerbahçe yani ara ara soluklanman gerekiyor. Fenerbahçe için hiçbir şey söylemeye gerek yok. Bir kere Ozan Tufan'ın olduğu takımın üstünde kara bulutlar vardır. Fenerbahçe bugün, Galatasaray'ın ligin 2. haftasında oynadığı topu oynadı.

Gs'nin hakkını yiyorsun.
Gs'nin hakkını mı yiyorum? Gs-Fb maçını izleyeceğine Everton-Arsenal maçını izle ne demek istediğimi anlarsın. Hem Gs iyi oynasa kağıt üzerinde açık ara önde oldukları ligde 5. olmazlardı üzgünüm.

@KorayTR Evet 2.Şuan:) Maç eksiğiyle ve TS şampiyon olamaması için yatan FB ve Rizeye ne demelisin? Adamlar 21 yıllık büyüsünü bozdurdu TS şampiyon olmasın diye. BJK veya küçük takım olsun ezilerek oynar, nedense TS maçına gelince hepsi derbi havasında oynuyor.

Screenshot_2020-02-24-22-37-18.png

Gs 2. şu anda ve biraz futbol takip et ondan sonra konuş.
Süper ligi takip edecek kadar işsiz değilim Allah'a şükür. Arkadaşların söyledikleri kadarını biliyorum. Maçı da onlarla izledim. Süper ligi övmen hiç bir şey değiştirmiyor. Kötü bir lig maalesef Galatasaray'da as olarak oyuna çıkan yerli sayısı belli yabancı sayısı belli. Fanatiksin anlayabiliyorum, biraz objektif olmak gerekiyor.

Süper ligi takip edecek kadar işsiz değilim Allah'a şükür. Arkadaşların söyledikleri kadarını biliyorum. Maçı da onlarla izledim. Süper ligi övmen hiç bir şey değiştirmiyor. Kötü bir lig maalesef Galatasaray'da as olarak oyuna çıkan yerli sayısı belli yabancı sayısı belli. Fanatiksin anlayabiliyorum, biraz objektif olmak gerekiyor.
Süper ligi övmedin sadece Gs'nin bu maç gerçekten iyi oynadığınız belirtmek istedim.

Son düzenleme:
Hocam ne gereksiz yüklendiniz süper lige ya. Herkes çok iyi biliyor ki süper lig lig değil. 1 maç üzerinde konuşurken konuyu nereye getirmişsiniz. İngiltere ligi dünyanın en iyi ligi ve siz gelip süper lig ile karşılaştırmışsınız. Bunları bilmeyen yok ki. Kime neye ithafen bunları yazdınız anlayamadım maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı