Fenerbahçe vs İstanbulspor

Geçmiş geçmişte kaldı, futbol bu. Belli olmaz. Ben sadece kendi tahminimi yazdım.

Aynı şeyi düşünüyorum. Başakşehir'e deplasmanda 7 atan Galatasaray ZTK maçında kendi sahalarında 3-2 yenildiler. O yüzden öyle atar, böyle kaçar diye 'kesin' konuşmak sıkıntılı. En mantıklı yaklaşımda Fenerbahçe'nin şampiyonluğu olacaktır çünkü fikstürde ki takım zorluğu Galatasaray'ın daha fazla.
Demiştim hocam :D

Puan kaybının olması kötü oldu fakat şampiyonluk yarışından koptuk demek doğru olmaz. Fikstür halen Galatasaray'ın aleyhine, onların 1 maç kaybetmesi durumunda Fenerbahçe kalan maçları kazanırsa yine son haftaya kalır olay.

Kötü bir mağlubiyet oldu açıkçası. Ben beklemiyordum İstanbulspor ile berabere kalmayı, Samet'in hatası iyi olmadı. Sırada ki maçlara bakmak lazım. İhtimal halen var.

Çok önemli bir şansı tepti Fenerbahçe @zeldany ın dediği gibi hala şansı var ama Galatasaray, Beşiktaş ve başakşehiri yenerse şampiyon ilan edilebilir tahminimce Beşiktaş maçından beraberlik çıkabilir hiç beklenmedik yerden puan kaybı aldı Fenerbahçe İstanbul'a 5 tar diyordum.

Çok önemli bir şansı tepti Fenerbahçe @zeldany ın dediği gibi hala şansı var ama Galatasaray, Beşiktaş ve başakşehiri yenerse şampiyon ilan edilebilir tahminimce Beşiktaş maçından beraberlik çıkabilir hiç beklenmedik yerden puan kaybı aldı Fenerbahçe İstanbul'a 5 tar diyordum.
Bildiğimiz Fenerbahçe, ben tepmesini beklemememe rağmen 'şaşırmadım'. Yıllardır bu durum böyle olduğuna göre, bu senede şaşırmamak gerekiyor. Ancak Fenerbahçe'nin bir özelliği daha var, öldü dersin bir bakıyorsun toprağı o senin üstüne atıyor. Bakalım önünde ki şansları değerlendirip bu özelliğini kullanabilecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı