Fenerbahçe'de neyi özlediniz?

cyper

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben fenerbahçeliyim eski Fenerbahçe neyi özlediniz ne olmasını isterdiniz neden Fenerbahçe şampiyon olamıyor nelerin değişmesi gerek.
Fenerbahçe'li kardeşlerimiz içini döksün.

Benim özlediğim ve değişmesini istediğim.
Alex moussa sow Dirt kuyt kim min jae eski havayı çok özledim şampiyon hasreti çok zor
Değişmesi gereken başkan
Yönetim
Oyuncular bazıları.
Transfer politikası
Teknik direktör.

Ali koç bizim gibi olamadınız hocam kusura bakmayın da bir başkanı gönderemediniz kimse Ali koçu savunmasın biz Burak elması anında gönderdik başarı yok bir şey yok 5 yıldız 5 yıldız deyip gazınızı alıyorlar. Güzel kandırıyorlar sizi.

Ali koç bizim gibi olamadınız hocam kusura bakmayın da bir başkanı gönderemediniz kimse Ali koçu savunmasın biz Burak elması anında gönderdik başarı yok bir şey yok 5 yıldız 5 yıldız deyip gazınızı alıyorlar. Güzel kandırıyorlar sizi.

Vallahi hocam haklısınız siz ister GS ister BJK olun fark etmez ama şu dediğiniz o kadar anlamlıki hak akıyor hocam biz git dedik kendisi gitmedi.

Her Sezon başında 3-5 maç kazanınca Şampiyon olacağız diyen bir camianın vasat altı oyuncuları yıldızmış gibi görmesi sonucunda kend kendilerini şampiyon olacak sanmaları sonucu ortaya çıkan bir tablodur. 10 yıldır tekrarlanır. Başarısız olunca bahaneler bulunur.

Geri
Yukarı