Fenerbahçe'nin 1959 öncesi şampiyonlukları sayılmalı mı?

Yanlış-doğru orasını bilemem ancak tescil edilmemiş bir durum varken yıldız şovu yapılması bence itici. Fenerbahçe'nin kendi taraftarı bile dalga geçer oldu.

Yanlış-doğru orasını bilemem ancak tescil edilmemiş bir durum varken yıldız şovu yapılması bence itici. Fenerbahçe'nin kendi taraftarı bile dalga geçer oldu.

Aslında her şey kayıt altında, TFF o yıllar arasında olan şampiyonlukları biliyor olması gerekiyor. Fenerbahçe hakkını ararken gereksiz yere dalga konusu oldu özellikle son dönemde. TFF'den dönüt gelmeyince Ali koç kendi yöntemleriyle bir şeyler deniyor.

Aslında her şey kayıt altında, TFF o yıllar arasında olan şampiyonlukları biliyor olması gerekiyor. Fenerbahçe hakkını ararken gereksiz yere dalga konusu oldu özellikle son dönemde. TFF'den dönüt gelmeyince Ali koç kendi yöntemleriyle bir şeyler deniyor.
İşte dönüt olmayan yerde kendi çalıp kendi oynaması yanlış. dalga konusu oluyor böylece. Ben bir Trabzonsporlu olarak gülüp geçiyorum. Eminim Fenerbahçe'nin kendi taraftarı da bu şekilde düşünüyordur.

İşte dönüt olmayan yerde kendi çalıp kendi oynaması yanlış. Dalga konusu oluyor böylece. Ben bir Trabzonspor'lu olarak gülüp geçiyorum. Eminim Fenerbahçe'nin kendi taraftarı da bu şekilde düşünüyordur.

Bir Fenerbahçe taraftarı olarak Fenerbahçe'n bu konuda arkasındayım fakat güldüğüm yerler de oluyor. Ne kadar gereksiz ve saçma olsa da özellikle son zamanlarda yapılan şu "armalardan yıldız alıp Fenerbahçe logosuna takma" video-fotoğrafları beni çok güldürüyor.

TFF'nin logosunda 1923 ibaresi bulunuyorsa Fenerbahçe'nin 1959 öncesi şampiyonluklarını saymak zorundalar. O dönemin şartlarıyla üretilen kupaların malzemesiyle dalga geçilmesini saçma buluyorum.

Ama profesyonel lig 1959 yılında kuruldu bence karar yanlış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı