Fenix 10TN-144 alınır mı?

enesado06

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, ben mimarlık öğrencisiyim. 3DS Max gibi render programları kullanmam gerekiyor ve laptopumun anakartı yandığı için laptop bakıyorum. Fiyat ucuzluğu ve içindeki ekran kartından dolayı Fenix 10TN-144 | Game Garaj laptop gözüme çarptı. Sizce bu marka alınır mı? İlk defa duyuyorum internetten araştırdım Monster gibi Türkiye de parçaları birleştirip marka adı altında satıyorlar diye gördüm ama güvenemedim sizce alınır mı? Alınmaz derseniz bu fiyata kadar yüseksek performans alabileceğim ısınma problemi aşırı olmayacak bir laptop öneriniz varsa ve söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, ben mimarlık öğrencisiyim. 3DS Max gibi render programları kullanmam gerekiyor ve laptopumun anakartı yandığı için laptop bakıyorum. Fiyat ucuzluğu ve içindeki ekran kartından dolayı Fenix 10TN-144 | Game Garaj laptop gözüme çarptı. Sizce bu marka alınır mı? İlk defa duyuyorum internetten araştırdım Monster gibi Türkiye de parçaları birleştirip marka adı altında satıyorlar diye gördüm ama güvenemedim sizce alınır mı? Alınmaz derseniz bu fiyata kadar yüseksek performans alabileceğim ısınma problemi aşırı olmayacak bir laptop öneriniz varsa ve söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Alınır, MSI GL 65 Leopard kasası kullanıyor.

Bu fiyata pek model yok. Laptop genel anlamda güzel ama ısınma problemi var işlemci 95 derecelere çok rahat çıkıyor ama el yakıyor mu o konuda bilgim yok. Ayrıca diğer firmadakiler gibi kontrol merkezi yok diye biliyorum.
Buna benzer Monster v20.3/Lenovo Legion 5(AMD işlemcili olursa daha çok performans alırsın) gibi laptoplarada göz atabilirsin.
Düzenleme: Fenixi alırsan SSD'ye 300-500₺ fazla ver 500Gb Samsung al.

Son düzenleme:
El yakıyor mu o konuda bilgim yok.

Sadece Chrome'da 1 sekme açık, geriye kalan her şey kapalı. Açık sekme de boş sekme ve 50-53 dereceyi gördü ve elim klavye üzerindeyken elime sıcaklık geliyordu. 53 derecede çok rahat hissediliyorsa 90-95 derecede de mutlaka hissediliyordur. Bana gönderdikleri cihazın sağındaki 2 USB portu bozuk olduğu için iade ettim. Belki soğutması da bozuktur o yüzden elim klavyedeyken fazla rahatsız etmiştir. Ama YouTube'da testlerine bakarsanız undervolt yapmadan kullanılmayacağını görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı