Fenix 10TN-144 değer mi?

Tabii ki de memnunum cihazımdan. Verdiğim paranın karşılığını aldım. Tabii takıntılı iseniz sıcaklık biraz üzebilir. Onun haricinde her oyunu rahat açan bir bilgisayar işte.

Kusuruma bakmayın özel mesaj atamadım ya da çözemedim siteyi sıcaklıktan kastınız nedir hocam? 17000 TL'lik laptop incelemerline baktığımda, GPU: 80. CPU: 90'ı görüyor. Bu 13 binlik kasa ne kadar görüyor AAA oyunlarda acaba? Ben de v19.7 versiyonunu almayı düşünüyorum ama forumda sizden başka aynı kasayı kullanan göremedim ya da denk gelmedi :) baktım 19.5 ve 19.7 aynı kasalar sadece işlemci farkı var.

Kusuruma bakmayın özel mesaj atamadım ya da çözemedim siteyi sıcaklıktan kastınız nedir hocam? 17000 TL'lik laptop incelemerline baktığımda, GPU: 80. CPU: 90'ı görüyor. Bu 13 binlik kasa ne kadar görüyor AAA oyunlarda acaba? Ben de v19.7 versiyonunu almayı düşünüyorum ama forumda sizden başka aynı kasayı kullanan göremedim ya da denk gelmedi :) baktım 19.5 ve 19.7 aynı kasalar sadece işlemci farkı var.
Masaüstünde ekran kartı 87 dereceyi, işlemci ise 95 dereceyi görüyor. Altına soğutucu koyarsanız ekran kartı 78, işlemci ise 85 derecede çalışıyor.

Kısaca Monster alma malzeme kalitesi çok kötü işlemci iyi öbür her şey en ucuz malzemeler.

Hocam nasıl laptop?

Laptopla ilgili bir sorum olacak. HDMI bağlantısı ile birkaç oyunu uzun bir süre oynayabilir misiniz? Merak ettiğim durum laptopu başka bir monitöre bağlandığında herhangi bir sorun oluşuyor mu? Çünkü modeli almayı düşünüyorum ama benim 24 inch monitörüm var ona bağlayarak oynamayı düşünüyorum alırsam eğer.

Laptopla ilgili bir sorum olacak. HDMI bağlantısı ile birkaç oyunu uzun bir süre oynayabilir misiniz? Merak ettiğim durum laptopu başka bir monitöre bağlandığında herhangi bir sorun oluşuyor mu? Çünkü modeli almayı düşünüyorum ama benim 24 inch monitörüm var ona bağlayarak oynamayı düşünüyorum alırsam eğer.
Şuan da 32'' gigabyte marka bir monitöre bağlı olarak kullanıyorum. Yaklaşık 2-3 aydır. Bir sıkıntısını görmedim.
Hatta miniDp-DP girişi ile eğer ki monitörünüz 144Hz üzerini destekliyorsa kullanabilirsiniz. Yalnız kablonun kaliteli olmasını sağlayın.

Geri
Yukarı