Fenix 10TN alınır mı?

Bütçe
13.000
Tasarımı, malzeme kalitesi, soğutma kalitesi ve servis kalitesi gibi çok fazla etken var fiyatının düşük olmasını gerektirecek. Ben alınmaz diyorum, fiyatının en iyisi olduğunu da düşünmüyorum. Kağıt üstünde donanımlara göre öyle olsa da işlemcisi GPU'ya göre çok düşük zaten.

Tasarımı, malzeme kalitesi, soğutma kalitesi ve servis kalitesi gibi çok fazla etken var fiyatının düşük olmasını gerektirecek. Ben alınmaz diyorum, fiyatının en iyisi olduğunu da düşünmüyorum. Kağıt üstünde donanımlara göre öyle olsa da işlemcisi GPU'ya göre çok düşük zaten.

Bende böyle düşünüyorum.

Fenix 10TN-144 İncelemesi
Bakmanı öneririm, ben de çok önyargılıydım. Gayet güzel hatta muhteşem performans. i7 10750 ile genelde 2060 konur fakat yeni oyunlarda daha çok ekran kartı gerektiği için ve GameGaraj daha çok "oyunları oynatsın" mantığıyla ilerlediği için gayet de uygun sistem. Bugün yaklaşık 2.5-3 saat sadece bu bilgisayarı inceledim. Alan arkadaşların 10'da 9'u çok memnun. Driver sıkıntısı çıkmış bir kaçında o da yazılımsal zaten halledilmeyecek şey değil. Malzeme kalitesini bende merak ediyorum.

Fenix 10TN-144 İncelemesi
Bakmanı öneririm, ben de çok önyargılıydım. Gayet güzel hatta muhteşem performans. i7 10750 ile genelde 2060 konur fakat yeni oyunlarda daha çok ekran kartı gerektiği için ve GameGaraj daha çok "oyunları oynatsın" mantığıyla ilerlediği için gayet de uygun sistem. Bugün yaklaşık 2.5-3 saat sadece bu bilgisayarı inceledim. Alan arkadaşların 10'da 9'u çok memnun. Driver sıkıntısı çıkmış bir kaçında o da yazılımsal zaten halledilmeyecek şey değil. Malzeme kalitesini bende merak ediyorum.

Bazı kişiler iyi değil diyor çok kafam karıştı.

13 bin ve aşağısında malesef RTX 2070 olarak başka alternatif bualamazsınız
monster'ın bu kasası var Trendyol'da 13.299 TL birde satın alım esnasında anatajix tarzı siteler kullanırsanız 400 TL gibi bir iadede söz konusu oluyor ben olsam bütçemde 13 bin TL olsa monster tulparın bu yeni kasası yada fenix arasında karar kılardım 16 bin ve üzerine çıkabilirsiniz hatta dahada fazla ancak rtx 2070 başka bir laptop alternatifi bulabilirsiniz

13 bin ve aşağısında maalesef RTX 2070 olarak başka alternatif bualamazsınız.
Monster'ın bu kasası var Trendyol'da 13.299 TL bir de satın alım esnasında anatajix tarzı siteler kullanırsanız 400 TL gibi bir iadede söz konusu oluyor ben olsam bütçemde 13 bin TL olsa Monster Tulpar'ın bu yeni kasası ya da fenix arasında karar kılardım 16 bin ve üzerine çıkabilirsiniz hatta daha da fazla ancak RTX 2070 başka bir laptop alternatifi bulabilirsiniz.

Bu fiyata Monster alınmaz Türk Mali diyorlar ancak kasa dahil hepsini cleveo yapıyor kasaya sadece Monster damgası vuruyorlar.

Bu fiyata Monster alınmaz Türk Mali diyorlar ancak kasa dahil hepsini cleveo yapıyor kasaya sadece Monster damgası vuruyorlar.
Clevo yad Tongfang olması ne değiştirir ki ? bu şirketlerin işi üretmektir diğerlerinin işi ise pazarlama ve satış bir çok dünya markasıda bu şekilde iş yapar, clevo yada tongfang olması kalitesiz olucağı anlamına gelmez he şöyle olur o kısımına kesinlikle katılırım belli bir serisinde yada modelinde sıkıntı vardır söyleriz sallıyorum abra modelinin şu verisyonu yada tulpar modelinin şu versiyonunun kasasında ısıtma problemi gibi ama genel olarak Monster kötüdür diyemeyiz, keza ben 4 sene kullandım ve hala sıkıntısız çalışıyor bir yakınıma hediye edip rtx 2070li bir kasa arayışındayım

Geri
Yukarı