Fenix 10TN-144 değer mi?

Ülkemizdeki hukuk sisteminden dolayı ne idüğü belirsiz bir üreticinin/markanın ürününü ben tavsiye etmem de, kullanmam da. Eksa bilgisayar belki çok iyi bir toptancıdır, ona bir itirazım yok. Ancak bu demek değil ki ürettirdikleri bilgisayarlar da aynı şekilde çok iyi. Ben yukarıda verdiğim örnekte bu bilgisayarların uzun kullanım testleri olmadığından ve bu sebepten güvenip almayacağımdan bahsettim. HP, Asus, Acer, MSI gibi markalar dışında cihaz almanın yanlış olduğunu düşünüyorum, çünkü yıllardır dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından test edilen, ne gibi sorunlar olabileceği öngörülen markalar ve aldığımızda firma batar mı endişemiz olmayacak
Gamegaraj'ın MSI ile ortaklığı bulunuyor. Bilgisayar aslında Gl65 Leopard modeli amazon linki : Amazon.com: MSI GL65 Leopard 10SFK-062 15.6" FHD 144Hz 3ms Thin Bezel Gaming Laptop Intel Core i7-10750H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win 10: Computers & Accessories

Eğer böyle bir durum söz konusuysa tercih edilebilir ancak yine de ilerleyen süreçte garanti konusunda ne olacağı önemli. İstanbul bilişimle kıyaslama denmişti ancak bu cihazın da tek bir yer Servisi olunca kafalarda soru işareti oluyor.

Eğer böyle bir durum söz konusuysa tercih edilebilir ancak yine de ilerleyen süreçte garanti konusunda ne olacağı önemli. İstanbul bilişimle kıyaslama denmişti ancak bu cihazın da tek bir yer Servisi olunca kafalarda soru işareti oluyor.
Evet servisinide araştırdım özellikle,suanlik herhangi bir problemleri yok. Müşteri hizmetlerinin dönüşleri en iyi olan firma kendileri. Bunlar kendi gözlemlerim ayrıca işlerinde iyiler. Birebir her türlü problemi yaşamak lazım ama görmeden bilemeyiz,sağlıcakla kalın.

Deneyimlerinizi öğrenmek için merakla bekliyorum. Detaylı bir test ve anlatım yaparsanız müteşekkir kalırım.
2-3 gün dememin nedeni oldukça yoğun ve 1-2 sıkıntıyla uğraşmam. Duruma göre 1-2 gün uzayabilir ama elimden geleni yapacağım. Hatta şimdiden özür dileyerek kısa deneyimimi paylaşacağım. Bilgisayarı ciddi anlamda test edecek bir oyunum olmadığı için deneme amaçlı kötü ve istemediğim yollarla "Death Stranding" kurdum. Aşağıdaki videodaki ayarların hepsi birebir aynı. Aldığım FPS 80-95 arasında. Oldukça akıcı ve sıkıntısız. Fakat videodaki laptopla arasında biraz FPS farkı var, onu anlayamadım neden acaba diye. Ayrıntılı ve legal anlatım yapmayı düşünüyorum tekrar yaptığımı mazur görün. Ucu ucuna şuana kadar hiç güncel sistemi olamayan biri olarak zar zor aldım. (Fakat oyuna 300TL veremedim ama vermek isterdim arkadaşlar.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzeltme: Videodaki laptop Dual Channel 8x2 imiş. Benim aldığım model maalesf 16x1. Yalnız ortalamada 30 küsür FPS fark edermi onu bilemiyorum. Bu arada alırken RAM seçeneği sunuyorlar; 1x8, 2x8, 1x16, 2x16.

2-3 gün dememin nedeni oldukça yoğun ve 1-2 sıkıntıyla uğraşmam. Duruma göre 1-2 gün uzayabilir ama elimden geleni yapacağım. Hatta şimdiden özür dileyerek kısa deneyimimi paylaşacağım. Bilgisayarı ciddi anlamda test edecek bir oyunum olmadığı için deneme amaçlı kötü ve istemediğim yollarla "Death Stranding" kurdum. Aşağıdaki videodaki ayarların hepsi birebir aynı. Aldığım FPS 80-95 arasında. Oldukça akıcı ve sıkıntısız. Fakat videodaki laptopla arasında biraz FPS farkı var, onu anlayamadım neden acaba diye. Ayrıntılı ve legal anlatım yapmayı düşünüyorum tekrar yaptığımı mazur görün. Ucu ucuna şuana kadar hiç güncel sistemi olamayan biri olarak zar zor aldım. (Fakat oyuna 300TL veremedim ama vermek isterdim arkadaşlar.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzeltme: Videodaki laptop Dual Channel 8x2 imiş. Benim aldığım model maalesf 16X1. Yalnız ortalamada 30 küsur FPS fark eder mi onu bilemiyorum. Bu arada alırken RAM seçeneği sunuyorlar; 1x8, 2x8, 1x16, 2X16.

Yüksek performans moduna aldınız mı cihazı? En son driverları kurdunuz mu? 30 FPS fark etmesi zor bu noktada. Ayrıca sıcaklık değerleri nasıldı? Tatmin edici miydi? Teşekkürler bu arada uzun süredir böyle birini bekliyordum. Elime para geçince bende alacağım

Yüksek performans moduna aldınız mı cihazı? En son driverları kurdunuz mu? 30 FPS fark etmesi zor bu noktada. Ayrıca sıcaklık değerleri nasıldı? Tatmin edici miydi? Teşekkürler bu arada uzun süredir böyle birini bekliyordum. Elime para geçince bende alacağım
Performans modunda idi. Ekran kartı driverım ve windows son sürümde başka neleri güncellemem gerek bilmiyorum ? Dual/Single channel olayı bazı oyunlarda 7-15 FPS farkediyor ama bende 30 fps fark neden onu anlamadım ?

Performans modunda idi. Ekran kartı driverım ve Windows son sürümde başka neleri güncellemem gerek bilmiyorum? Dual/Single Channel olayı bazı oyunlarda 7-15 FPS farkediyor ama bende 30 FPS fark neden onu anlamadım?

GPU-Z ekran görüntüsü atabilir misiniz? Şöyle diyeyim Single 67 FPS alınan Warzone'de Dual Channel 80 FPS alıyor yüksek FPS'lerde bu daha çok hissedilebilir. Büyük ihtimalle normaldir.

GPU-Z ekran görüntüsü atabilir misiniz? Şöyle diyeyim Single 67 FPS alınan Warzone'de Dual Channel 80 FPS alıyor yüksek FPS'lerde bu daha çok hissedilebilir. Büyük ihtimalle normaldir.
Hadi 10 FPS'lik açığı kapattık arada kalan 20 FPS 'yi merak ediyorum. Acaba nerede yanlış yaptım?
1603631320083.png

Geri
Yukarı