Fenix 10TN-144 değer mi?

Maalesef hocam bir çoğunu yapmaya çalıştım ama GPU 2 hala kullanılıyor.

Hocam ekranda ışık sızması hiç görmedim. Samsung s9 plus ile resmini çektim karanlık modu otomatik devreye sokuyor yer yer aydınlık gösterebiliyor fakat ben panelde hiç sızıntı görmedim. Resimleri veriyorum hocam bilmek istedikleriniz olursa söyleyin.
Eki Görüntüle 716091Eki Görüntüle 716092
Sağ alt tarafta düşük miktar sızma var gibi duruyor ama büyük problem değil, her laptopda aynıdır bu problem. Bu arada kullandığınız laptopun kasası MSİ ile aynı, içindeki ısı dağıtım sistemi de aynı ve bu paraya gerçekten değecek bir laptop. Monster'ın ısıtıcısını almak yerine bunu almak çok daha mantıklı geliyor bana. Hayırlı olsun tekrardan, takas yaparsanız benim Tulpar tT7 v19.5 i verebilirim. Adaletli olur (!) :D

Sağ alt tarafta düşük miktar sızma var gibi duruyor ama büyük problem değil, her laptopda aynıdır bu problem. Bu arada kullandığınız laptopun kasası MSİ ile aynı, içindeki ısı dağıtım sistemi de aynı ve bu paraya gerçekten değecek bir laptop. Monster'ın ısıtıcısını almak yerine bunu almak çok daha mantıklı geliyor bana. Hayırlı olsun tekrardan, takas yaparsanız benim Tulpar tT7 v19.5 i verebilirim. Adaletli olur (!) :D
Teşekkür ederim. Düşüncelerinize katılıyorum :) . Takas işini sonra düşünebiliriz:).
RTX 2070 Mobile perfornansinin aynısını görebildiniz mi? Misafir var bakamıyorum şu an, memnun musunuz? Bir de klavye ışıklarını sormuştum, bulabildiniz mı?
Yalnız yeni kodu açtım , bilgileri biraz daha derledim. Umarım bir çözüm bulurum.

Teşekkür ederim. Düşüncelerinize katılıyorum :) . Takas işini sonra düşünebiliriz:).

Yalnız yeni kodu açtım , bilgileri biraz daha derledim. Umarım bir çözüm bulurum.
İyi günler bende bu bilgisayardan almak istiyorum sorununuzu çözebildinizmi.
Malzeme kalitesi nasıl.
Game centeri kurabildinizmi. Kendininki ya da msı ninkini
Kullanım deneyiminiz nasıl gidiyor. İnşallah görürsünüz mesajımı

İyi günler bende bu bilgisayardan almak istiyorum sorununuzu çözebildinizmi.
Malzeme kalitesi nasıl.
Game centeri kurabildinizmi. Kendininki ya da msı ninkini
Kullanım deneyiminiz nasıl gidiyor. İnşallah görürsünüz mesajımı
Burada ürünü ayrıntılı incelediğimi düşünüyorum. Dual Channel 2x16Gb RAM ile problem ortadan kalkıyor kanaatimce. Lütfen konuyu ayrıntılı okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız :).
Ayrıca MSI programları ile senkronize. MSI ürün kaydı kısmında bile ürünü tanıyor ama tam bir MSI gibi mi orasını bilemiyorum. Aslında o işe bu hafta kafa yoracaktım. Bakıp deneyimlerimi paylaşırım.

Almayın aldırmayın, üründe o kadar hata yaşadım ki aldıktan sonra 2 kere servise gönderdim, 1 kere iade edip şansımı tekrar alarak denedim yine olmadı. İlk aldığım ürün geldiğinde kasası açıktı, bildiğiniz kasayı kapatamamışlar servise geri göndermemi istediler. Ürünü alıp kullanmaya başlayabilmek 1 ayımı aldı ( servise git gel git gel ürün kafayı yedi, zaten tam kullanmaya başlayacaktım bu 3 sorunla karşılaştım). En son adamların bana dediği" size yardımcı olmak için son defa daha iade kabul edeceğiz fakat bir dahaki ürününüzde bu sorunları yaşamamanızı garanti edemeyiz ve bu kadar esnek davranamayız" dediler. Üründeki sorunlar ise space tuşunun teklemesi, işlememesi. Turbo fanı açtığımda bilgisayarın aşırı şekilde titremesi (normal bir fan titremesi değil ayırt edebiliyorum afedersiniz salak değilim) ve servise gönderdiğimde açık olan ürünü kapatırken ekran kirişlerini çatlatmaları olarak 3 tane sorunum vardı. Bunlara rağmen ve ürün elime ulaşır ulaşmaz kullanmadan fotoğrafları mail olarak atıp iletişime geçmeme rağmen iadeyi zor aldılar. Bir daha da bulaşmam bunlara.

Sağ alt tarafta düşük miktar sızma var gibi duruyor ama büyük problem değil, her laptopta aynıdır bu problem. Bu arada kullandığınız laptopun kasası MSI ile aynı, içindeki ısı dağıtım sistemi de aynı ve bu paraya gerçekten değecek bir laptop. Monster'ın ısıtıcısını almak yerine bunu almak çok daha mantıklı geliyor bana. Hayırlı olsun tekrardan, takas yaparsanız benim Tulpar TT7 v19.5'i verebilirim. Adaletli olur (!) :D.

Tulpar v19.5'dan memnun değil misiniz?

Geri
Yukarı