Fenix 10TN-144 İncelemesi

Hocam GameGaraj'ın mağazası benim olduğum yere arabayla 17 dk mağazadan alsam laptop da indirim kuponu kullanabilir miyim ve özelleştirme yapabilir miyim?
Gerçekten bu konular hakkında hiçbir bilgim yok be. Ben şehir dışından aldım gidip bir sor yada telefonla ara hatta bir bilgi alırsan burda paylaş alacak arkadaşlarada yararı olur

Hocam ben yanlış yorum yapmışım özür dilerim öyle demek istemiştim ama bu özellikleri düşünerek bir soğutma yapsalardı daha iyi olurdu.

Hocam hp ler aklıma yatmadı ama asusu beğendim fakat numerik tuş olmayınca bence çok boş gözüküyor klavye ve gözüme hoş gelmiyor ,ekranı küçük ve ısınacaktır ben alpha 17 almaya karar verdim.

Aynen numeric tuşlara bende dikkat ettim. Pratik ve alıştıysanız çok kolay. Alpha 17 ye şimdi baktım ben amd modellere bakmamıştım. Kullandığınız özel uygulamalar varsa. Yani özellikle iş için veya farklı amaçlı görsel veya yazılımla ilgili özellikleri olan uygulamaların uyumluluklarına bakın derim işlemci markasına göre performansı etkilenen uygulamalar var. İşlemci yapısıyla ilgili bir mevzu ama güzel bir kasa hatta Fenixe benziyor

İşlemcisi gerçekten çok güçlü evet.Ben hem oyun oynayacağım hemde desen çizeceğim ekranın büyük olması benim için daha rahat olacak.Isınmasını istemiyorum ve ekran kartıyla işlemcisinin güçlü olması ve ekranın 14HZlmasını istiyorum bunlara tek uyan Alpha 17.

Selamlar efendim. Aradım konuştum. GameGaraj 2x8 GB RAM olduğunu söyledi Hepsiburada versiyonunun.

Merhaba laptop bu gün aldım laptoptan ses gelmiyor bir ayar mı yapmalıyım yoksa bu teknik bir sıkıntı mı?

Merhaba laptop bu gün aldım laptoptan ses gelmiyor bir ayar mı yapmalıyım yoksa bu teknik bir sıkıntı mı?
valla kutudan çıkan usb deki sürücüleri yükleyin. Birde sağ alt taraftaki ses kısıp açma yerinden çıkış hoparlörü ne isimde görünüyor kontrol edin. Hala ses gelmiyorsa arayın yarın sabah ilk iş. Yada sitelerinde canlı yardım var direk ordan yazın.
**Karşılık aldığınızda da bilgilendirin bende merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…