Fenix 10TN-144 İncelemesi

Evet hocam senin ayarları denedim 140-150lere cikti belkide nvidia kontrol panelinden başka ayarlara ihtiyaç var bilemedim.

Seninle aynı Cs go ayarlarını yaptım 119 fps alıyorum hocam nedeni ne olabilir
herhangi bir programla takip ettinmi? sıcaklık? ram kullanımı? cpu ve gpu kullanımı ?
yukarıda arkadaşın sorduğu ram durumunuz nedir dual channel mı aldınız ?

fan hızını ayarlayabilen oldumu? yani maksimuma değil de sabit %80 yapmak istiyorum.

Selamünaleyküm. Aradan bayağı vakit geçmiş durumda. Belki buradasın belki değilsin sadete geleyim. Şu zamana kadar bu PC seni memnun ettimi acaba? Bütçem çok yüksek değil o yüzden tracer 7T144 ve fenix 10t arasında kaldım. Kardeşim birkaç sorum olacak. Fenixin tabani alimunyummu acaba sert plastik falan diyorlar ben metal zannettim nedir malzeme kalitesi? Ben Monster'dan almayı düşünüyordum da ama maalesef malzeme kalitesi bayağı kotu o yüzden bu soruyu size sordim MSI yapimmis herhalde sıcaklık değerleri nasıl? Ben bir de iş için kullanacağım. Gerekirse sogtucu falan her şeyi alacağım PC'nin sağlığı için her sekiliyle sizi memnun ettimi aradan bayağı zaman geçti yorumlarınızı tecrübelerinizi bekliyorum.

Aleykümselam. Hocam şimdi şöyle; Her ürün -tabi fiyatta abartacak kadar durumunuz müsait değilse- sizi tam anlamıyla tatmin etmez, edemez. Ürünü şuan Gigabyte'ın G32QC modeline takılı olarak kullanıyorum. Dual Channel ile MUX olayını çözdüğünü belirtmiştim. Geriye sıcaklık ve malzeme kalitesi kalıyor. Malzeme kalitesi olarak sizi üzeceğini zannetmiyorum. Alt kapağı gördüyseniz yarı yarıya petek ızgaralı. Izgara kısmı harici sert plastik, ızgarada sert bir madde, ama tam olarak anlayamadım, belki de Alüminyum.
Deneyimlerim sonucunda; sıcaklık 95-100 dereceleri bulduğu oluyor. Harici klavye ile oynuyorsanız üst kısmı sizi biraz rahatsız ediyor. Ama ne FPS düşüyor nede başka bir şey oluyor. Tabi uzun vadede ne olur bilemem. Henüz bir soğutucu almadı. Ama aklımda şu sıralar. Aldıktan sonra ne kadar bir farkı olduğunu söyleyebilirim.
Açıkcası şu yaşıma kadar performanslı bir PC kullanıcısı olamadığım için aşırı pimpirikli davranmak içimden gelmiyor. Sadece alıp kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Yine bir sorunuz olursa ara ara bakıyorum. İyi sosyaller.

fan hızını ayarlama veya control centre ile ilgili gelişme var mı?

Kardeşim verdiğin bilgiler için sağ olasın. Bende senin gibiyim yukske performans PC alacağım. Sogtucu aldıktan sonraki farkı buraya cevap olarak bekliyorum hayırlı günler.

fan hızını ayarlama veya control centre ile ilgili gelişme var mı?
Ben sadece turbo ve normal seçeneğine denk geldim. O da üzerindeki tuşla. Ama ileride control center geleceği söyleniyordu. Burada bir kullanıcı firmadan bu bilgiyi aldığını söylemişti.
Kardeşim verdiğin bilgiler için sağ olasın. Bende senin gibiyim yukske performans PC alacağım. Sogtucu aldıktan sonraki farkı buraya cevap olarak bekliyorum hayırlı günler.
Rica ederim. Yani yakın zamanda mı alırım yoksa sonra mı alırım bilmiyorum. Ama aldığımda dönüş sağlayacağım.

banada msı dan control centre bekliyoruz çıkarsa (çıkmama ihtimali de var) yayınlarız dediler. iyide sen casper monster olmak istiyorsan kıytırık control centre programı için msi a bel bağlamaman gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…