Fenix 10TN-144 İncelemesi

Sorumun cevabını hala alamadım hocam, yardımcı olur musunuz rica etsem?
kusura bakmayın biraz geç oldu ama bende ilk aldığımda bir yaptım bir dahada ihtiyaç olmadı. Aygıt yöneticisindeki ünlemli sürücüye sağ tık yapın ve güncelle diyin. Ardından çevrim dışı güncellemeyi seçip bu indirip zipten çıkarttığınız dosyaları seçin o zaten otomatik olarak güncelliyordu sanırım. O dönem okuyup yaptığım dökümanlarıda bulamadım şuan.
Benim şu sona gelen eklerde kafam karışıyor. Max-Q dahamı güçlü yoksa az enerji tüketen modelmi oluyor ?

Max-Q modeller daha az güç tüketimine sahip örneğin 2070 Max-Q 80W fakat 2070'ler 115W değerine kadar çıkabiliyor. Güç tüketiminin azalması aynı şekilde performansı da etkiliyor. Fenixte bulunan 2070 Max-P 115W değere çıkabiliyor.

Bende 14.400 TL'ye ASUS ROG alacaktım ama GameGaraj sistemi daha iyi duruyor gibi geldi. Bayağı zaman geçti hala memnun musun?

Bende 14.400 TL'ye ASUS ROG alacaktım ama GameGaraj sistemi daha iyi duruyor gibi geldi. Bayağı zaman geçti hala memnun musun?
benim hala yaşadığım herhangi bir teknik sorun veya şikayetçi olduğum bir konu yok. Dönem başlamak üzere ve okula da yanımda götürüp getirmeye başladım. Sadece siyah kasa çok toz gösteriyor. Bide parmak izi falan çok belli ediyor kasası düzenli olarak arada siliyorum o kadar.

Sonunda 32 sayfanın sonuna geldim ve direkt verdim siparişi. Yeni geçti elime PC. Herkesin eline koluna sağlık. @Hyouka55 ve @OnLineTester özellikle size sesleniyorum hocam ama genel olarak yardımınıza ihtiyacım var. Şu an Windows vs indiriyorum. FreeDOS olarak. Aldım Windows kurduktan sonra en güncel ya da sağlıklı tüm driverları nereden bulabilirim? Flashsta gönderdikleri güncel mi geliyor acaba? Yeterli mi orada driverlar? Bir de ne gibi testleri nereden yapmam lazım acaba? Hem buradan da paylaşırım, ekstra bir gözlem olmuş olur herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim hocam. Driver'ı bir diğer konuda tekrar paylaştım hocam. Ekran kartını güncel tutun, birçoğunu windows kendi hallediyor hocam. Çok derinlere dalmayın derim. Sadece açın bilgisayarı oynamaya başlayın. Test falan... bunlar biraz insanın hevesini kırabiliyor. Zevk almaya çalışın derim. İyi oyunlar, sosyaller...

Çok teşekkür ederim hocam driver olayı ile ilgili GameGaraj websitesinden indirip kurdum aygıt yöneticisinde ünlem işareti kalmadı sorun da yoktur herhalde ünlem kalmadıysa? Test konusunda da işte mekanik ürünler hatalar vs olabiliyor bu 2 haftalık süreç dolmadan bir sorun varsa erkenden tespit edebileyim diye aslında istemiştim
Bir sorum olacak cevabı bilen birileri varsa süper olur. Oyun oynarken fan hızı çok fazla artıyor ses kulaklık takılı değilse rahatsız ediyor ya da discrodda ki kişiye kadar gidiyor sesi. Bir Control Center tarzı ya da anlık olarak fan hızını ayarlayabileceğim bir yer var mı fenix de. Eskiden Monster kullanıyordum Control Center olayı güzeldi onda fanların hızlarını vs anlık olarak ayarlayabiliyordum istediğim gibi ama bu PC de bulamadım varsa bir yerlerde çok sevinirim
@OnLineTester Hocam sizin cinebench r23 test sonuçlarınızı gördüm de ilk aldığınız halide yüksek çıkmış benim yaptığımdan acaba bende bir sorun olabilir mi yoksa bu fark normal mi? CPU(multi core) : 7433pts

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün itibariyle ben de aranıza katıldım. Bu başlık beni bir miktar ikna etti. 2. el aldım ama ilk fırsatta götürüp bir bakım yaptıracağım. 32 sayfayı okuyacak zaman bulunca da tavsiyeleri dikkate alıp ayarları yapacağım. Selam herkese.
Bir merakım daha var. Acaba ses konusunda soundblaster'i nasıl hallettiniz?

Son düzenleme:
"your audio device cannot be detected" şeklinde ne yazık ki görmüyor soundblaster bende çözemedim henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…