Fenix 10TN-144 İncelemesi

Konuya tekrar bakayım dedim ve uygulamanın olduğunu sizden öğrendim. Çok teşekkür ederim. Ben de aramayı düşünüyordum.

Konu ilk açıldığından beri bir buçuk yıl geçmiş var mı durum şikayet veya problem yaşayan

Konu ilk açıldığından beri bir buçuk yıl geçmiş var mı durum şikayet veya problem yaşayan

Siz sorunca merak ettim sitesinden baktım aralık 2020'den beri beraberiz. Çok mutluyuz. Son 1 seneye yakındır haftada 2 gün benimle birlikte okulada gelip gidiyor kasadan da sistemden de bir şikayetim yok. Yani taşıma kaynaklı bir sorunda yaşamadım. Pubg, forza 4, The forest, the crew 2, dirt rally 2.0 şuan fırsat bulup sıkıldıkça oynadığım oyunlar. Öyle yoğun bir oyun kullanımım yok ama arada gece boyu girdiğimizde de arkadaşlarla hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Fiyata çok şaşırdım ben ülkemizin durumuna göre normal tabi ama çok artmış fiyatı.

16x2 ram vardı ekstra bende sadece m2'de 500gb idi.

Şuan

Şuan son durum bu. Piyasayı takip etmiyorum bir süredir ama hani bu özelliklerde başka marka bir laptopla bunun arasında kalan arkadaşlar. Fiyatı uygun yada yerli diye düşünüp kararsız kalmasınlar kesinlikle öneririm.

Bende o tarihlerde aldim ve açıkçası biraz işkence cektirdim bilgisayara gunlerce acik kaldigi oldu ama masallah hicbir sıkıntısi yok halen umarimda boyle gider

@mertbilgin Aralık 2020'de aldım cihazı ve memnunum.
@OnLineTester cihaz zaten MSI üretimi. Yani kalite konusunda şikayet edilmemeli. Eminim siz de hatırlarsınız, zamanında bize çok dendi yeni marka, bilindik marka al vs vs. Ama gördük ki gayet iyi bir cihaz, markadan yana sıkıntı da yok. Bu cihazın kapılarını bize açtığı için @Hyouka55 hocama da teşekkürü borç bilirim

Öncelikle kusura bakmayın Sosyal'e şu sıralar çok giremiyorum. @Lejax Yorumun beni gerçekten çok mutlu etti, teşekkür ederim.
Buradaki amacım paramızın biraz daha yurtiçinde dönmesini sağlamak idi. Ürünü alıp ilk incelemeyi yapmak ve sizlerle paylaşmak ayrı bir gurur kaynağı benim için. Tekrar teşekkürler , güle güle kullanın.

Teşekkür ederim, siz de

Hocam konuyu hortlattım ama bir sorum olacak monitörün 144Hz IPS olması gerçekten çok iyi ama ms değeri 25 sizce fazla değil mi sizi rahatsız ediyor mu?

Hocam konuyu hortlattım ama bir sorum olacak monitörün 144Hz IPS olması gerçekten çok iyi ama ms değeri 25 sizce fazla değil mi sizi rahatsız ediyor mu?
MS değeri 25 değil, 5 olması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…