Fenix 10TN-144 vs tracer XL 7T-144 vs Tulpar T7 v20.3.2

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
Bu laptoplardan hangisini tercih etmeliyim? Gönlüm 3060 daha yeni ve 17 inch diye 3060 olanda fakat karşılaştırma testlerinde aralarında fark çıkıyor. Sizce ne almalıyım?

2070 15, 6: Fenix 10TN-144 | Game Garaj

3060 17, 3: Tracer XL 7T-144 | Game Garaj (aynı zamanda metal kasa sanırım. Ağırlık sorunu yapacağını sanmıyorum)

Alternatif: Tulpar T7 V20.3.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook (çoğu kişi iyi olmadığını söylediği için pek hoşuma gitmedi)

Monster hakkında çok şikayer var fakat, içinde hem diğerlerinden daha üst bir işlemci var hem de 3060 Max-p bulunmakta. Aynı zamanda 17.3 ınch de. Fakat çoğu kişi Monster önermiyor. Benim de içim pek ısınmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat Monster'da teknik servise gönderilme ya da menşetelerinin gevşeme gibi sorunlar olduğunu okudum. Bu sorun çıkartabilir mi bana?
Yaşayabilirsiniz hocam, dediğim gibi ikisi de çok iyi markalar ve laptoplar değil. Biraz bürtçe arttırıp daha kaliteli markalara yönelin diyeceğimde aynı özellikte ki başka marka laptopların fiyat farkı çok uçuk.

Yaşayabilirsiniz hocam, dediğim gibi ikisi de çok iyi markalar ve laptoplar değil. Biraz bürtçe arttırıp daha kaliteli markalara yönelin diyeceğimde aynı özellikte ki başka marka laptopların fiyat farkı çok uçuk.
Peki teknik servisleri hakkında bilgin var mı monster'ın? Başka markalara baktım yukarıda arkadaşın attığı HP Laptop'a da baktım. Benim aklımda olan diğer soru ise 15,6 Inch ve 17,3 Inch ekran arasında sorun olur mu?
Kalitesi artması şartıyla özelliklerinin düşmesine razıysa bu da alınabilir.
Özelliklerin düşmesi taraftarı değilim pek, en fazla 14000 lira bütçem var şu an elimde belki 100-200 lira daha üstüne çıkabilirim bilmiyorum.
Acer Nitro 5 AN515-55-7721 NH.QB2EY.003 i7-10750H 32 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu laptop hakkında bilginiz var mı peki? Özellikleri fena gelmedi 15,6 ekran umarım sorun yaratmaz bana.

Peki teknik servisleri hakkında bilgin var mı monster'ın? Başka markalara baktım yukarıda arkadaşın attığı HP Laptop'a da baktım. Benim aklımda olan diğer soru ise 15,6 Inch ve 17,3 Inch ekran arasında sorun olur mu?
Pek amin konuşamam ama kuzenimin çok olumlu bir macerası olmadı Monster teknik servisiyle.
Size bağlı bir durum ikinci soru;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan hareketle boyut farkını gözlemleyebilirsiniz.
Özelliklerin düşmesi taraftarı değilim pek, en fazla 14000 lira bütçem var şu an elimde belki 100-200 lira daha üstüne çıkabilirim bilmiyorum.
Acer Nitro 5 AN515-55-7721 NH.QB2EY.003 i7-10750H 32 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu laptop hakkında bilginiz var mı peki? Özellikleri fena gelmedi 15,6 ekran umarım sorun yaratmaz bana.
Güzeldir.

Geri
Yukarı