Tracer XL 7T-144 vs Fenix 10TN-144 mı?

ulubeyyb

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki iki laptop arasında sıkışıp kaldım. Benim için laptopun bir tık büyük olması daha iyi çünkü 17,3 inç istiyorum. Ancak Fenix daha iyi bir performans sağlıyorsa ve kasası daha iyiyse elbette onu almak daha mantıklı olur. Yardımcı olur musunuz, hangisi daha iyi? Hangisini öneriyorsunuz? Siz olsanız hangisini alırdınız?

Bir de 3060 Max Q, 2070'den daha kötü diyorlar. Doğru mu? Bunun doğrusu nedir?

Şimdiden cevap veren, vermeyen herkese teşekkürler.

Fenix: Fenix 10TN-144 | Game Garaj

Tracer: Tracer XL 7T-144 | Game Garaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki iki laptop arasında sıkışıp kaldım. Benim için laptopun bir tık büyük olması daha iyi çünkü 17,3 inç istiyorum. Ancak fenix daha iyi bir performans sağlıyorsa ve kasası daha iyiyse elbette onu almak daha mantıklı olur. Yardımcı olur musunuz, hangisi daha iyi? Hangisini öneriyorsunuz? Siz olsanız hangisini alırdınız?

2 side ayrı çöp sakın almayın.

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki iki laptop arasında sıkışıp kaldım. Benim için laptopun bir tık büyük olması daha iyi çünkü 17,3 inç istiyorum. Ancak Fenix daha iyi bir performans sağlıyorsa ve kasası daha iyiyse elbette onu almak daha mantıklı olur. Yardımcı olur musunuz, hangisi daha iyi? Hangisini öneriyorsunuz? Siz olsanız hangisini alırdınız?

3060 MAX-Q 2060 115W ile 2070 arası performans vermektedir. Yani pek güçlü değildir. 2070 hem performansı hem de 8 GB VRAM'i ile çok daha mantıklı bir seçimdir. Kasalara gelirsek, tracer MSI GF75 Thin 10Ue'dir aslen. Tamamen plastiktir. Fenix ise MSI GL65 10Sfr'dir. Kapağı alüminyum, geri kalanı plastiktir. Ne fark var bunda demeyin, iki laptopu elinize alırsanız GL65'in çok daha sağlam olduğunu anlarsınız.

Peki depolama kapasitesi benim için yetersiz, bunu nasıl arttırabilirim?
3060 MAX-Q 2060 115W ile 2070 arası performans vermektedir. Yani pek güçlü değildir. 2070 hem performansı hem de 8 GB VRAM'i ile çok daha mantıklı bir seçimdir. Kasalara gelirsek, tracer MSI GF75 Thin 10Ue'dir aslen. Tamamen plastiktir. Fenix ise MSI GL65 10Sfr'dir. Kapağı alüminyum, geri kalanı plastiktir. Ne fark var bunda demeyin, iki laptopu elinize alırsanız GL65'in çok daha sağlam olduğunu anlarsınız.
Elinize sağlık, bilgiler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı