Fenix 10TN-144 vs tracer XL 7T-144 vs Tulpar T7 v20.3.2

Tracerın kasası o Tulpar yanında Mercedes kalıyor hocam. Durum o kadar vahim monsterda.
Peki Tracer almaktan vazgeçtim zaten. Eğer bütçem yetmezse 2070 olanı düşünebilirim bir ihtimal.
Legion 7 17.3 yazacaktım o yanlış olmuş. Satıcı hepsi buradaydı galiba o bitmiş şu an başka satıcıda 15.000₺ ama o fiyat etmez. Önceki cihazınız neydi?
G50-70 Olması lazım sanırım. Yine de aklımda dursun belki bir indirime girer bilmiyorum.

Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz bu. İçinde MUX var, kasası kaliteli Monster modellerinden. Attığınız T7 V20.3, Abra kasalı Tulpar modellerindendir. Yani kalitesiz.

Attığınız Nitro, Acer'in giriş seviyesidir. Yurt dışı olur derseniz daha kalitelisini atabilirim.
Burada dediğiniz Monster Laptop'u biraz araştırdım. Monitöründe sızma tarzı sorun çıkabiliyormuş. Eğer çıkarsa sorun yaratır mı?

Işık sızmasını söylüyorsanız bu durum IPS panel kullanılan laptoplarda olabiliyor. Bu modele has değil yani, MSI'da da olabiliyor. Biraz da şans meselesi.

Sorun yaratıp yaratmaması kişiye ve bu durumun miktarına göre değişir. Monster bu durumlarda değişim yapıyordur belki. @Dark Lord of the Sith hocam, Monster bu durumda değişim yapıyor mu?

Işık sızmasını söylüyorsanız bu durum IPS panel kullanılan laptoplarda olabiliyor. Bu modele has değil yani, MSI'da da olabiliyor. Biraz da şans meselesi.

Sorun yaratıp yaratmaması kişiye ve bu durumun miktarına göre değişir. Monster bu durumlarda değişim yapıyordur belki. @Dark Lord of the Sith hocam, Monster bu durumda değişim yapıyor mu?
Tamir ettiklerini biliyorum. Değişim bilmiyorum. Bir yazıyı okuduğumda ''biz paneli hazırladık siz bize yollayın'' tarzı bir şey söylemişler sanırım.

Geri
Yukarı