Fevzi Çakmak'a GigaFiber

YuKe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gri taralı alanlar esenlerde GigaFiber olmayan bölgeler. Atışalanı caddesinin yukarı kısmına çekilmemis. Esenlerin en ücra yerindeki evlerde GigaFiber varken meydana yakın semtlerde bile olmaması üzücü.
Ne kadar talep var bilmiyorum ama tanıdıklara yolluyorum talep açmaları için. Göndermemiş veya haberi olmayan falan vardır diye buraya da atayım dedim. Baska firmaların hizmetlerinden bıktım. Belki ortak bir link oluşturur burada toplanırız. Umarım en kısa zamanda geçeriz.

Dosya Ekleri

• 20220923_103625.jpg
    20220923_103625.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 147
Gri taralı alanlar esenlerde GigaFiber olmayan bölgeler. Atışalanı caddesinin yukarı kısmına çekilmemis. Esenlerin en ücra yerindeki evlerde GigaFiber varken meydana yakın semtlerde bile olmaması üzücü.
Ne kadar talep var bilmiyorum ama tanıdıklara yolluyorum talep açmaları için. Göndermemiş veya haberi olmayan falan vardır diye buraya da atayım dedim. Baska firmaların hizmetlerinden bıktım. Belki ortak bir link oluşturur burada toplanırız. Umarım en kısa zamanda geçeriz.
Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlayacağız 🌸

Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlayacağız 🌸

Peki projeler arasında Fevzi Çakmak var mı? Varsa tahmini ne zamana gelir bir bilginiz var mı?

Peki projeler arasında Fevzi Çakmak var mı? Varsa tahmini ne zamana gelir bir bilginiz var mı?
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

Bu sabah baktım binaya kutu yerlestirilmis. Tahminimce 1-2 haftaya bağlanır.
(1121sokak)

Dosya Ekleri

• IMG-20220926-WA0001.jpeg
    IMG-20220926-WA0001.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 121
Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlayacağız 🌸

TurkNet Konya'ya 2 senedir altyapı getireceğiz diye bilgilendirme yapıp getirmiyorsunuz :(

Yeni konular

Geri
Yukarı