FH 4 Müzayede Evi vs Normal Mağaza

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba ben Forza'ya yeni başladım. Müzayede evinde Ferrari 599X,1.400.000 gibi fiyatlara satılırken, normal mağazada 1.000.000 olarak gözüküyor. Müzayede evi ve normal mağaza arasındaki fark nedir? Bazen müzayede evi daha ucuz oluyor bazen ise daha pahalı, tam ne işe yaradığını anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Forza'ya yeni başladım. Müzayede evinde Ferrari 599X,1.400.000 gibi fiyatlara satılırken, normal mağazada 1.000.000 olarak gözüküyor. Müzayede evi ve normal mağaza arasındaki fark nedir? Bazen müzayede evi daha ucuz oluyor bazen ise daha pahalı, tam ne işe yaradığını anlamadım.

Araçlar modifiye yapılıyor mesela 599X için diyelim stok 350 falan gitmesi lazım modifiye sonrası 500 km/h geçiyor modifiyeli hali. Bir de aracın mağazada satılması, satılmamasıda etkiler.

Al-sat yaparak yüksek kârlar elde edebilirsin. Müzayede evinde bazı oyuncular düşük fiyata hemen satın al seçeneği koyuyor. Hemen satın aldan ucuza alıp hemen satın al kısmını daha pahalı yaparak satabilirsin. En kötü 100-200k kâr elde edersin diye düşünüyorum.

Müzayede oyuncular satış yapmaktadır.
Fark yok sadece bazı araçları müzayedede bulamayabiliyorsun. Mağazadan fiyatı kontrol edip direkt müzayededen alabilirsin çoğunlukla daha ucuza gelir.
Araçlar modifiye yapılıyor mesela 599X için diyelim stok 350 falan gitmesi lazım modifiye sonrası 500 km/h geçiyor modifiyeli hali. Bir de aracın mağazada satılması, satılmamasıda etkiler.
Al-sat yaparak yüksek kârlar elde edebilirsin. Müzayede evinde bazı oyuncular düşük fiyata hemen satın al seçeneği koyuyor. Hemen satın aldan ucuza alıp hemen satın al kısmını daha pahalı yaparak satabilirsin. En kötü 100-200k kâr elde edersin diye düşünüyorum
Hepinize çok teşekkür ederim.

Al-sat yaparak yüksek kârlar elde edebilirsin. Müzayede evinde bazı oyuncular düşük fiyata hemen satın al seçeneği koyuyor. Hemen satın aldan ucuza alıp hemen satın al kısmını daha pahalı yaparak satabilirsin. En kötü 100-200k kâr elde edersin diye düşünüyorum.

Hemen satın al kısmının fiyatı ayarlanmıyor?

Hemen satın al kısmının fiyatı ayarlanmıyor?
Aklımda yanlış kalmış sanırsam. Çünkü ben düşüğe alıp yükseğe satıyordum. Büyük ihtimal modifiye yapılmamış aracı almayı düşünüp modifiyeleyip yükseği satmayı hedefliyordum. Aradan 1-1.5 yıl geçtiği için unutmuşum.

Düzenleme: Yanlış hatırlamıyormuşum, oyuna girip baktım. Bazı araçlarda değiştirilebiliyor, bazılarında değiştirilemiyor.

1624605086344.png
1624605116616.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı