FH4 GT86 nasıl ayarlanır?

1.9 TDI

Hectopat
GT86 aldım iyi hoş da bu arabayı nasıl süper araba gibi dönmesini sağlayabilirim? 1600 HP bu arada araç.

Forza Horizon 4 oyun.

Aero parçaları alıp ayarlarlamalardan Downforce'u arttırabilirsin.

Toyota GT86'dan bahsediyor iseniz o aracın bir McLaren P1 ya da Ferrari 488, Porsche GT2 RS vs gibi dönmesini beklemeyin virajları. 1600bg ile o aracı otobandan başka bir yerde kullanamazsınız bence. Yarış lastikleri ve viraj demirleri haricinde bir çareniz yok.

GT86 Drift için çok uygun. 1000 beygir civarında RWD olarak çok iyi drift yapılıyor. AWD yapsan da çok iyi viraj almıyor. Drift aracı bariz şekilde.

GT86 aldım iyi hoş da bu arabayı nasıl süper araba gibi dönmesini sağlayabilirim? 1600 HP bu arada araç.

Forza Horizon 4 oyun.

Hocam lastik basıncıdır kanatlardır gerekli ayarlardır yarış lastikleridir AWD sürüş sistemidir sürülebilir hale getirebilirsiniz ama fazla bir zevk alacağınızı söyleyemem ben şahsen Forza Horizon 4 de arabalarımı ya stok güçlerine yakın upgrade ederim ya da drift için 700-800 beygire çıkartırım ve GT86 gibi bir araba drift yapmak için oldukça elverişli beygiri düşürüp arabayı güzelce ayarlayıp servet adasında yanlayabilirsiniz ve sizi temin ederim ki daha çok zevk alırsınız.

Hocam lastik basıncıdır kanatlardır gerekli ayarlardır yarış lastikleridir AWD sürüş sistemidir sürülebilir hale getirebilirsiniz ama fazla bir zevk alacağınızı söyleyemem ben şahsen Forza Horizon 4 de arabalarımı ya stok güçlerine yakın upgrade ederim ya da drift için 700-800 beygire çıkartırım ve GT86 gibi bir araba drift yapmak için oldukça elverişli beygiri düşürüp arabayı güzelce ayarlayıp servet adasında yanlayabilirsiniz ve sizi temin ederim ki daha çok zevk alırsınız.
715 beygir yaptım ve RWD yaptım düzgün gidiyor gibi geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı