FH4 güvenilir hazır Save önerisi

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Hocalar selamlar. Uzun bir süredir deli gibi ETS 2 oynuyordum MP'de 2 tane hesabımda bir süre ban yedi ve ben de tekrar FH4'e döndüm ama para kasmak ile uğraşmak istemiyorum. İstediğim tüm araçları kazanıp kalan hikayeye onlarla devam etmek istiyorum. Bildiğiniz güvenilir hazır Save veya para hilesi varsa atarsanız sevinirim. @Akif hocam siz oynuyorsunuz belki bilginiz vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Save olmuyor. Hile kullanırsanız da muhtemelen beklemediğiniz bir anda ban yersiniz. Hile yaptım, bana bir şey olmadı diye çıkan 3 ay yaşamıyor. Normal şekilde para kasacaksınız bu oyunda. ETS gibi değil bu oyun, ekonomi var ve diğer kullanıcıları etkiliyor. Haliyle de hile yapmak etik ve yasal değil.

Save olmuyor. Hile kullanırsanız da muhtemelen beklemediğiniz bir anda ban yersiniz. Hile yaptım, bana bir şey olmadı diye çıkan 3 ay yaşamıyor. Normal şekilde para kasacaksınız bu oyunda. ETS gibi değil bu oyun, ekonomi var ve diğer kullanıcıları etkiliyor. Haliyle de hile yapmak etik ve yasal değil.

Hileden dolayı ban yenilirse ne kısıtlanır?

Hocam, oyunda para kasması bence çok zor değil. Super7 oynarsanız ödülü genellikle pahalı araçlar oluyor, ben onları satarak rahat bir şekilde 120 milyon para kasmıştım. Tamam, itiraf etmeliyim pek rahat değil. 240 saat sürdü bu kadar parayı toparlamak.

Teşekkür ederim.
Hocam, oyunda para kasması bence çok zor değil. Super7 oynarsanız ödülü genellikle pahalı araçlar oluyor, ben onları satarak rahat bir şekilde 120 milyon para kasmıştım. Tamam, itiraf etmeliyim pek rahat değil. 240 saat sürdü bu kadar parayı toparlamak.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı