FH4 drift arabası önerisi

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, uzun zamandır FH4 oynuyorum ve şu an 114 levelim, kendime iyi bir drift arabası arıyorum ama hangi aracı denesem sağ veya sola kırdığım da direk bozuluyor tabii kendim ayarlamadım hazır ayarlama kurdum. Kolay drift atılsın mesela yüksek hızda bile bozulmasın. Sizin önerileriniz nelerdir?

Manuel ayarlanmış olursa güzel olur.

Selamlar, uzun zamandır FH4 oynuyorum ve şu an 114 levelim, kendime iyi bir drift arabası arıyorum ama hangi aracı denesem sağ veya sola kırdığım da direk bozuluyor tabii kendim ayarlamadım hazır ayarlama kurdum. Kolay drift atılsın mesela yüksek hızda bile bozulmasın. Sizin önerileriniz nelerdir?

BMW M6 coupe Forza Edition.

1969 Mustang'in verdiği zevki Ford Focus RS'de bile almam.

Ford Mustang RTR #25 & #88.
Toyota Supra 1998.
BMW M3 GTR 2002.
Formula Drift Dodge Viper, Ferrari 599 GTB.
Dodge Charger SRT Hellcat.
Nissan Fairlady Z 1994.

Şu anlık 350Z'yi yaptım. Fazla hızlı değil ama Drift'i bozulmuyor. Daha sonra diğerlerini yapacağım. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı