FH4 oyuna yeni başlayan için araba önerisi

sakaknk

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, arkadaşımın etkisiyle de Steam'den Horizon 4 aldım. Kendisi sağ olsun düşüğe 10 milyon ve 8 milyonluk araç sattı. Elimde 2 oyunun verdiği araç vardı. Serbest sürüş için bayağı indirimli evolution coupe 1020 aldım. Elimde çarklardan da gelmiş arabaları satmış olarak 20 milyonum var. Extra olarak da benim gibi yeni başlayanlar için ve araç tavsiyesine ihtiyacı olanlar için 2023 yılında bir tavsiye olur. (Arkadaşım ayrıca her kişi her aracı kullanamaz demişti, herkesin kendine göre bir aracı var vb. bir şey söylemişti. Bu ne kadar doğru?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle FH4 rekabetçi bir oyun olmadığı için araba önerisi yapmak bana saçma geliyor. Dediğim gibi rekabetçi bir oyun olmadığı için en sevdiğin arabalarla arkadan müzik açıp stres atmak en iyisidir.

Elinin o araca alışmasına bağlı. Ek olarak tek bir araç önersek bile her etkinlik için farklı türde araç isteyecek ve en hızlı aracıda alsan sınıfı yüksek kalacağı için alt sınıf bir araç kullanman gerekecek. İlla ki öneri istersen Ben Koenigsegg Jesko kullanıyordum hızlıydı ama bununla birçok etkinliğe giremezsin muhtemelen.

İyi akşamlar, arkadaşımın etkisiyle de Steam'den Horizon 4 aldım. Kendisi sağ olsun düşüğe 10 milyon ve 8 milyonluk araç sattı. Elimde 2 oyunun verdiği araç vardı. Serbest sürüş için bayağı indirimli evolution coupe 1020 aldım. Elimde çarklardan da gelmiş arabaları satmış olarak 20 milyonum var. Extra olarak da benim gibi yeni başlayanlar için ve araç tavsiyesine ihtiyacı olanlar için 2023 yılında bir tavsiye olur. (Arkadaşım ayrıca her kişi her aracı kullanamaz demişti, herkesin kendine göre bir aracı var vb. bir şey söylemişti. Bu ne kadar doğru?)
BMW M4 2014 çok hoşuma gidiyor hocam bi bakabilirsiniz.

Tamamen zevk almaya bakın. İsterseniz hot hatch kullanabilirsiniz keyifli olur. Ayrıca siz hangi türden araçlar istediğinizi yazın, hafta sonu yapabilirsem minik bir liste oluştururum.

Mosler MT900S adlı aracı önerebilirim. Tam bir fiyat / performans aracıdır. Yolu çok iyi tutar, çok da hızlıdır. Hikayeyi tamamlarken yarışlarda kullanabilirsiniz. S2 998 klasmanına uygun hazır ayar yüklerseniz daha verimli bir araç olur.

Öncelikle FH4 rekabetçi bir oyun olmadığı için araba önerisi yapmak bana saçma geliyor. Dediğim gibi rekabetçi bir oyun olmadığı için en sevdiğin arabalarla arkadan müzik açıp stres atmak en iyisidir.

Kesinlikle yapıyorum dediğini ama bir araba uzmanı değilim. Yıllık yarış ve araba ihtiyacımı gidermek için oynayacağım büyük ihtimal. Bu yüzden bilen birinden tavsiye almak istedim.

Mosler MT900s adlı aracı önerebilirim. Tam bir fiyat / performans aracıdır. Yolu çok iyi tutar, çok da hızlıdır. Hikayeyi tamamlarken yarışlarda kullanabilirsiniz. S2 998 klasmanına uygun hazır ayar yüklerseniz daha verimli bir araç olur.

Tavsiyen için çok sağ ol yol tutması detayı içinde sağ ol.

Tamamen zevk almaya bakın. İsterseniz hot hatch kullanabilirsiniz keyifli olur. Ayrıca siz hangi türden araçlar istediğinizi yazın, hafta sonu yapabilirsem minik bir liste oluştururum.

Liste oluşturursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı