FH5 kolay para kazanma taktiği var mı?

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
FH5 Ultimate sahibiyim ve para kasmak zulüm gibi. Oyundaki en sevdiğim arabalar hep 20M kredi ve yarışlarda Max 40 50k anca geliyor. Kolay para kasma taktiği var mı? Ya da aktif bir glitch var mı?

Evet glitch var bulabilirsin ama şunu söyleyeyim oyunun zevkini 0'a indiriyor. Çünkü oyunda zaten pek fazla yapacak bir şey yoktu benim için. (Yarış kısmından çok dünyada gezip dolaşmayı hız yapmayı veya drift yapmayı seviyordum.) Sorun olmaz diyorsan hiç bir sıkıntı yaşamıyorsun.

Oyunda aktif bir glitch yok. Oyunda en kısa sürede en yüksek miktarda para müzayede evinden kazanılıyor. Doğru araçlarla doğru zamanda ilgilenmeniz gerekir. Bulması zor araçları düşükten yakalayıp pahalıya satmayı deneyin. Oyuna yeni eklenen araçları fiyatları düşükken müzayededen yakalamayı deneyin. Bir ay sonra fiyatları 20 milyona fırlıyor çünkü.

Bunlar dışında internet üzerinde kredi satışı yapanlar var. Kasılmak zor geliyorsa satan kişilerden direkt kredi de satın alabilirsiniz.

Evet glitch var bulabilirsin ama şunu söyleyeyim oyunun zevkini 0'a indiriyor. Çünkü oyunda zaten pek fazla yapacak bir şey yoktu benim için. (yarış kısmından çok dünyada gezip dolaşmayı hız yapmayı veya drift yapmayı seviyordum.) Sorun olmaz diyorsan hiçbir sıkıntı yaşamıyorsun.

Hocam antin kuntin arabalar sürmek istemiyorum benim derdim istediğim arabayı sürmek zaten. FH4 oynuyordum normalde RS6 2021 ve M4 comp FH4'te yok diye sırf onun için FH5 aldım. Ve bakıyorum 2 araba da 20M. Glitchleri anlatan bir video ya da bir yazı var mı? Ve ban riski var mı?

Oyunda aktif bir glitch yok. Oyunda en kısa sürede en yüksek miktarda para müzayede evinden kazanılıyor. Doğru araçlarla doğru zamanda ilgilenmeniz gerekir. Bulması zor araçları düşükten yakalayıp pahalıya satmayı deneyin. Oyuna yeni eklenen araçları fiyatları düşükken müzayededen yakalamayı deneyin. Bir ay sonra fiyatları 20 milyona fırlıyor çünkü.

Bunlar dışında internet üzerinde kredi satışı yapanlar var. Kasılmak zor geliyorsa satan kişilerden direkt kredi de satın alabilirsiniz.

Krediler nerede satılıyor tam olarak ve fiyatları ne?

Hocam buna benzer bir şeyi arkadaşım FH4'te yapmıştı 3 gün sonra perma ban yemişti. Emin misiniz ban riski olmadığına?
Ben kullandım sorun yaşamadım farklı hesaplarda da. Yorumlarda da bir çok kişi sorun yaşamadığını belirtmiş zaten. Ama sadece çark kullan diğer seçenekleri elleme. Ben 400-500 çark çevirmiştim. Hatta çevirmekten sıkılıp otomatik olarak tuşa basan bir program kurmuştum.

İnternette save'ler var. Onlar crack için mi yoksa steam versiyonla da uyumlu mudur? Onlardan yüklesin?

Ben kullandım sorun yaşamadım farklı hesaplarda da. Yorumlarda da birçok kişi sorun yaşamadığını belirtmiş zaten. Ama sadece çark kullan diğer seçenekleri elleme. Ben 400-500 çark çevirmiştim. Hatta çevirmekten sıkılıp otomatik olarak tuşa basan bir program kurmuştum.

Hocam bir fikir geldi aklıma. Game Pass alsam ve o Game Pass'ten hile yapsam sonra kendi steamimdeki arabaları 10M e koysam hepsini hileli hesaptan satın alsam mantıklı olur mu?

Geri
Yukarı