FH5 şu anda alınır mı?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, 300 TL gibi bir rakama sahip standard Edition. Premium'mu alsam acaba çok şey kaybeder miyim diye düşünüyorum. İndirimi veya fiyatının düşmesi sizce "tahmini" ne kadar sürer?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıldır 4 oynayan birisi olarak söylüyorum, grafik ve map farklılığından başka bir şey yok. Araç sürüşü çok ufak değişmiş olsa bile indirim bekleyin. Oyunun menüsü bile aynı. Az makyaj ve bulunan ortam için değişimler var.

Grafikten bahsederken bütün görselliği diyorum. Map olarak güzel ve genişlemiş. Gene de bunun 4'ün akrabası gibi olduğunu değiştirmez.
Ayrıca sırf Series konsollar çıktığı için yapıldı. Sony nasıl PS özel oyun yapıyorsa, XBOX için de FH öyle.

2 yıldır 4 oynayan birisi olarak söylüyorum, grafik ve map farklılığından başka bir şey yok. Araç sürüşü çok ufak değişmiş olsa bile indirim bekleyin. Oyunun menüsü bile aynı. Az makyaj ve bulunan ortam için değişimler var.

Grafikten bahsederken bütün görselliği diyorum. Map olarak güzel ve genişlemiş. Gene de bunun 4'ün akrabası gibi olduğunu değiştirmez.

Nasıl 2 yıldır hocam? Ben oyunda 10 dakika kalamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı