FHD monitörde PS5 olur mu?

semihdemirci

Hectopat
Merhaba, malum vergiler düştü elimdeki PS4'ü satıp PS5'e geçmeyi düşünüyorum. Belli bir oyun kütüphanem var tek sorun elimde FHD monitör var PS4'ten görüntü kalitesi farklı olur mu upscale yapar mı yoksa PS4 kalitesinde mi görüntü verir?

Yazık olur PS5 gibi bir cihazı FHD monitörde oynamak. Monitöre de yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Veyahut 4K bir TV'de alabilirsiniz zira ortalama bir 4K TV ile ortalama bir 2K monitör aynı fiyat.

Yazık olur PS5 gibi bir cihazı FHD monitörde oynamak. Monitöre de yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Veyahut 4K bir TV'de alabilirsiniz zira ortalama bir 4K TV ile ortalama bir 2K monitör aynı fiyat.
Evde 4k var fakat ben genelde FHD kullanıyorum 4k dolu olduğundan. En fazla 1 2 saat müsait oluyor. Ama ps yi sürekli taşımak problem olmaz mı?

Sürekli taşımak konusunda bir fikrim yok maalesef. Ancak eğer 4k oynamayacaksanız ps5 almanın hiçbir numarası olacağını düşünmüyorum. Ama karar sizin tabi ki belki ilerde monitörü de güncellersiniz:)

Sürekli taşımak konusunda bir fikrim yok maalesef. Ancak eğer 4K oynamayacaksanız PS5 almanın hiçbir numarası olacağını düşünmüyorum. Ama karar sizin tabii ki belki ileride monitörü de güncellersiniz:)

Haklısınız fakat malum Türkiye'nin ekonomisi hep dalgalı bugün almıyorum desem yarina ne olacağı belli değil.

Diğer arkadaşların yazdıklarını hayretlerle okuyorum, "4K olmayacaksa PS5 almanın manası yok" gibi şeyler gördüm. Kesinlikle katılmıyorum dostum konsola ve oyunlara yetecek paran varsa hiç düşüme FHD monitör ile de o konsoldan zevk alacaksın. Zaten alma aşamasındaysan çok araştırmışsın bir sürü yeni güzel özelliği var Dualsense'i saymıyorum bile. PS4 desteği kesilince o muhteşem Sony Exclusive oyunları PS5'e çıkacak. Eğer seni finansal olarak zorlamayacaksan monitöre takılma direkt geç PS5'e kabloyu dikkatli takarsan da taşıman da hiçbir problem olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı