Fiat Egea 1.6 Multijet vs VW Polo 1.6 TDI

Amogaçi

Hectopat
  • Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline 2012
  • Fiat Egea 1.6 Multijet Comfort 2018
İki araç da otomatik ve dizel. İkisi de hatasız. Volkswagen 125 binde, Egea 80 binde. Sizce hangisini tercih etmeli? Nedenleriyle beraber yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Volkswagen polo 1.6 TDI Comfortline 2012.
  • Fiat Egea 1.6 Multijet comfort 2018.
İki araç da otomatik ve dizel. İkisi de hatasız. Volkswagen 125 binde, Egea 80 binde. Sizce hangisini tercih etmeli? Nedenleriyle beraber yazarsanız sevinirim.

Merhaba öncelikle aracı kaç kişi kullanacak ona göre değişir cevabım aile kullanımda Egea daha iyi olacaktır. Ama tek kişi ya da iki kişi içinse polo daha iyidir. 1.6 dizel Comfortline iyi bir donanım ve otomotik şanzıman olarak DSG önde ben olsam polo tercih ederdim.

Merhaba öncelikle aracı kaç kişi kullanacak ona göre değişir cevabım aile kullanımda Egea daha iyi olacaktır. Ama tek kişi ya da iki kişi içinse polo daha iyidir. 1.6 dizel Comfortline iyi bir donanım ve otomotik şanzıman olarak DSG önde ben olsam polo tercih ederdim.
Tabi alırken DSG ye baktırmak önemli aksi takdirde masrafları çok ağır

Tabi alırken DSG ye baktırmak önemli aksi takdirde masrafları çok ağır
Araca bugün bakmaya gittim gitmez olaydım. Adamın ilanda temiz Egea diye yazdığı temizlikten eser yok. Vuruk göçük düzeltilmemiş yeri kalmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı