Fiat Egea Telefon Bağlama

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.4 Fire Easy aracımız var. Bluetooth bağlantısı sadece çağrı için kullanılabilmekte Easy paketlerde böyle oluyormuş galiba. Araca ara kablo ile USB girişinden telefonu bağlayıp müzik dinlemek istediğimizde, iPhone cihazlar iPod olarak algılanıp müzik çalıyor fakat Android cihaz bağladığımızda bir türlü okunmuyor. Bunun için telefona indirebileceğim bir uygulama var mıdır ya da yapmam gereken bir işlem var mıdır? Teşekkürler.

Android cihaz bağladığınızda hangi seçeneği seçiyorsunuz USB seçeneklerinden?
Ayrıca AUX varsa AUX ile ses alabilirsiniz.

Merhaba. Bu konuyla ilgili olarak FIAT servislerinin gerekli danışmanlık destek/hizmetlerini verebilmesi gerekir diye de düşünüyorum Çünkü sıfır araç olarak 2014'de satın aldığım Yeni Symbol'ün kendi bluetooth bağlantılı (USB girişli ve AUX çıkışlı) olan iç radyosu ile cep telefonumun çağrı amaçlı aktif eşleştirilmesi işlemini, (bu eşleştirme işleminin nasıl yapılacağı bu aracın kendi kitapçığında da yazılıdır) aracın teknik özelliklerini ve diğer detayları anlatan ve bu konularda ilk kullanıcılara detaylı ilk bilgileri veren görevli birisi bunu yapmıştı örneğin, 2014'ün şubat ayında. Yazılım veya dğer ekstra uygulamalarda, bazı sıra dışı olan özel durumlarda FIAT servislerinden bu konularda direk destek alabilirsiniz. Kolay gelsin.

Merhaba. Bu konuyla ilgili olarak FIAT servislerinin gerekli danışmanlık destek/hizmetlerini verebilmesi gerekir diye de düşünüyorum Çünkü sıfır araç olarak 2014'de satın aldığım Yeni Symbol'ün kendi bluetooth bağlantılı (USB girişli ve AUX çıkışlı) olan iç radyosu ile cep telefonumun çağrı amaçlı aktif eşleştirilmesi işlemini, (bu eşleştirme işleminin nasıl yapılacağı bu aracın kendi kitapçığında da yazılıdır) aracın teknik özelliklerini ve diğer detayları anlatan ve bu konularda ilk kullanıcılara detaylı ilk bilgileri veren görevli birisi bunu yapmıştı örneğin, 2014'ün şubat ayında. Yazılım veya dğer ekstra uygulamalarda, bazı sıra dışı olan özel durumlarda FIAT servislerinden bu konularda direk destek alabilirsiniz. Kolay gelsin.
Fiat servisi ile görüştüm ancak buna bir çözüm olmadığını söylüyorlar. Hatta iPhone cihazların iPod olarak arabada çalabilmesini kendileri bile anlamadı. Genede teşekkür ederim
Android cihaz bağladığınızda hangi seçeneği seçiyorsunuz USB seçeneklerinden?
Ayrıca AUX varsa AUX ile ses alabilirsiniz.
2019 model araçlarda Aux kaldırılmış. Aux girişi bulunmuyor. Android bağladığımda dosyaları aktar ve fotoğrafları aktar olarak iki seçenek var. Ben dosyaları aktar seçeneğine tıklıyorum. Çok uzun süre bekletiyor ve ekrana USB okunuyor yazıyor ama en sonunda olmuyor.

Teybinizde iPod desteği var, direkt teyp üzerinden şarkılara erişebiliyorsunuz. Android telefonun algılanabilmesi için Android MTP özelliğinin olması gerek, sizin teybinizde yok.

Aynı sorun bende de var. Yeni aldığımız 2019 model doblo araçta AUX girişi yok onun yerine USB var.Kablo ile bağlanınca desteklemeyen cihaz diyor. Çok farklı cihaz denedim sonuç aynı.

Aynı sorun bende de var. Yeni aldığımız 2019 model doblo araçta AUX girişi yok onun yerine USB var.Kablo ile bağlanınca desteklemeyen cihaz diyor. Çok farklı cihaz denedim sonuç aynı.
Saçma bir şekilde AUX özeliiğini opsiyon olarak üst donanım paketlerinde sunuyorlar. USB Bellek her an istediğimiz müziği atma imkanı bulundurmadığından çok saçma bir sistem açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı