Fiat Egea vs Ford Connect vs Chevrolet Aveo

En mantıklısı Lounge 1.6 multijet Egea gibi duruyor.

Motor fark etmez hocam manuel dusunuyorum fiyatı da fark etmez.
Hocam fiyat fark etmezse ve Egea parasına çıkıyorsanız Aveo'yu eleyin bir kere. Connect yerine de Courier bakılabilir. Egea da 1.3 multijet,1.6 multijet bulursanız alınır. 1.6sı güzel gidiyor. Megane 4'e bütçe yeterse Megan4 1.3TCe bakın.

Ben olsam Bugatti bakardim hocam, fiyat fark etmez nasıl olsa ama arkadaş üç markadan birisini istiyor.

Hem otomatik vites daha makul, manuel gibi vites atmakla ugrasmaz.

Kusura bakmayın hocam yanlış belirtmiştim bu 3 araba arasında fiyat fark etmez ama bu ayarda başka araba bilen varsa fikir verebilir.

3'ü arasından Egea ancak bu fiyata ben olsam 1.3 TCe Megane'ya da 1.6 CDTI astra k bakardım.

O tarz arabalar pek hoşuma gitmiyor hocam daha çok Honda Civic gibi arabalar ileride almayı dusunuyorum ama o zamana kadar idare etmesi için araba lazim.

Kusura bakmayın hocam yanlış belirtmiştim bu 3 araba arasında fiyat fark etmez ama bu ayarda başka araba bilen varsa fikir verebilir.

O tarz arabalar pek hoşuma gitmiyor hocam daha çok Honda Civic gibi arabalar ileride almayı dusunuyorum ama o zamana kadar idare etmesi için araba lazim.
Bütçe söylemeden bi öneri yapamayız tam. Motoruna paketine göre değişiyo fiyat. Bütçe söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı