Fiat Nasıl Bir Markadır?

Eski kasası için doğrudur da yeni kasasına sahip olduğumuz için bize büyük bir masrafı olmadı. Uzun yollarda da Direksiyon ayarı,yağını,suyunu,lastiği kontrol edip yola çıkıyorduk. Araçla uzun yol yapmakta güzel aslında ama eski kasası için aynı şeyi söyleyemem kullanmadığım için.
Biz çok kullandık fazla kronik sorunları yok ama kişiden kişiye değişir. 2013 yılında 2011 doblo vardı. Bizde 1,5 yıl kullandık hiç bir sorun çıkarmadı. Bizde sadece palio 2 -3 kere arızanmıştı.

2011 senesinde 2009 modem Fiat Punto 1.3 Multijet Grande vardı bende. 75 beygir olan. Araç motor ve dış aksam olarak çok kötüydü. Yokuşlarda çekmez en ufak bir kazada tüm darbeyi hissedersin ve araç perişan olur. Evet piyasa göre ucuz arabalar ama unutmayın o araçta sizin ve sevdiklerinizin canı emanet. Yüksek model araçlarda hasar görmezsin diye bir şey yok ama risk daha az.

Yaklaşık 3 senedir VW Polo kullanıyorum. Ciddi bir kaza atlattım. Arabayla İETT otobüsünün altına girdim kız arkadaşımla ve ikimizde çizik almadan kurtulduk. İnanmayanlar için resimler mevcut gösterebilirim.

Diyeceğim şudur ben o kazayı punto,palio ya da daha düşük bir araçla yapmış olsaydım eminim şuan hayatta olmazdım.

Kaza anında tost olmak yerine motora biner kafamı çarparım daha iyi. Canından ucuz demek...
Bir ben canımdan ucuz demedim. İki ben sadece fiat marka araç alacaklara veya düşünenlere tecrubelerimi aktardım. Kaza anında tost olmaktan motora binip kafa vuruyim daha iyi demişsinde kaza yapmak senin şoförlüğünede bağlı bir şey sen hız yapıp araç kullancaksan zaten hangi araç olursa olsun tost olma ihtimalin var evet fiat'ın arabalarında alman güvenliği yok. Zaten o güvenliği istiyorsan 50k-100k aralarında vw araç al ama bence o kadar paran yoksa fiat önerimdir. Ben bunu aksetmek istedim. Sen sevmesin o zaman yapacak bir şey yok.
2011 senesinde 2009 modem Fiat Punto 1.3 Multijet Grande vardı bende. 75 beygir olan. Araç motor ve dış aksam olarak çok kötüydü. Yokuşlarda çekmez en ufak bir kazada tüm darbeyi hissedersin ve araç perişan olur. Evet piyasa göre ucuz arabalar ama unutmayın o araçta sizin ve sevdiklerinizin canı emanet. Yüksek model araçlarda hasar görmezsin diye bir şey yok ama risk daha az.

Yaklaşık 3 senedir VW Polo kullanıyorum. Ciddi bir kaza atlattım. Arabayla İETT otobüsünün altına girdim kız arkadaşımla ve ikimizde çizik almadan kurtulduk. İnanmayanlar için resimler mevcut gösterebilirim.

Diyeceğim şudur ben o kazayı punto,palio ya da daha düşük bir araçla yapmış olsaydım eminim şuan hayatta olmazdım.
Ben zaten bütçesi düşük olanlara önerdim. 50k-100k parası varsa gitsin vw alsın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı