Fiat neden çok satılıyor?

Kağıt üzeri konuşmuyorum. Pratik konuşuyorum. :)

Yeni nesil yüksek hacimler az yakar.
Toyota bilir işi hacım ticaridir, ama ben McLaren severim, süper değil mi?

Hiçbir arabanın hıza karşı garantisi yok, boşuna teneke demeye gerek yok. İnsan gibi kurallara uyarak sürdüğün sürece hiçbir şey olmaz.

SuperSport sınıfını sevmemiyorum hocam. :)

E segment bana yeterli. :) 0-100 en fazla 6 saniye olsun işimi görür + sorunsuz ve dayanıklı olsun... 🤷‍♂️

İnşallah herkes hayalindeki araca kavuşabilir. 🙏🏼
McLaren P1 GTR, Mclaren Senna GTR, McLaren F1 LM ve GTR, Ferrari 250 GTO, Subaru İMP WRX STİ, Mitsubishi Lancer Evo IV MR ve FQ400, Nissan GTR R33 LM, Hennessey Venom GT ve F5, Aston Martin Vallhalla, Aston Martin Valkyrie, Aston Martin Vulcan, Pagani Zonda R ve Huayra R, Lambo Veneno, Lambo Reventon, Lambo SE, Koenigsegg Jesko Attack, SSC Tuatara Striker veya Agressor, Bütün Lotus modelleri.

Benim isteklerim biraz garip.

Hocam nasıl teneke anlamadım malzeme kalitesi dolayı deniliyor.
Teneke falan değil. Kaportası biraz zayıf olabilir evet ama diğer markalardan geri kalır hiçbir yanı yok, hatta daha da ileride.
Birisi en dolusu bile boş yazmış, Taliant ile karıştırdı herhalde.
Yürütme masrafları az ve kendi segmentinin en iyi arabaları arasına girmeyi başaran modelleri sayesinde çok satıyor.

Fiyatı ucuz, parçası ucuz, işçiliği ucuz, donanım opsiyonları ucuz, yakıtı az ve kolay kolay arızalanmıyor (eski modeller hariç). Ancak kötü yönleri de yok değil; kasası sağlam değil, konfor donanımı az ve iç mekan malzeme kalitesi düşük.

Bir taraftan sürekli kötüleniyor yok teneke çöp diyenler var, bir taraftan onlar da çok garip.
Çünkü Fiat ucuz ürünler üretiyor.

Fiat, İkinci Dünya Savaşında en kötü kalitede tankları üreten firmadır.

Son düzenleme:
Kötü yorum yapanların çoğu en fazla kuş serisine bindi galiba. Ya da daha ehliyeti yok

:)

Fiat'ın çoğu arabası kendi segmentinde en iyilerdendir. İstediğiniz kadar konforsuz, teneke vs. diyin, gerçekleri değiştiremezsiniz.

Geri
Yukarı