Fibabank "Vatan Bilgisayar Bilgilerinizi Teyit Edemiyoruz" Bildirimi

Berhan Kanbur

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar. Fibabanka’ya Vatan Bilgisayar'dan taksitli ürün almak için mesaj gönderdiğimde ‘’Bilgilerinizi teyit edemediğimiz için olumlu yanıt veremiyoruz’’ mesajı alıyorum. Fibabankayı aradım, bana kullandığınız bankaların bilgilerinizi güncelleyip Kredi Kayıt Bürosuna aktarması gerekiyor dendi; İşBank şubeye gittim, müşteri hizmetlerini aradım biz böyle bir işlem yapamıyoruz dendi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda adres veya telefon numarası gibi değişiklikler yaptıysanız bunların teyitini istiyorlar. Bütün şahsınıza ait banka hesaplarınızın adres ve telefon bilgilerini güncelleyin. Bankada çalışan yetkililere bilgilerinizi güncellemek istediğinizi söyleyin yardımcı olacaklardır. Bu güncelleme talebini bankalara yaparken KKB aktarımını da talep edin. İş Bankası yapmıyorsa farklı bir banka yapıyordur. Tabii orada adınıza hesap varsa.

Kendiniz de KKB'yi arayıp Fibabank için güncelleme yapmalarını isteyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı