Fiber altyapı başvurusu nasıl yapılmalı?

Türk Telekom öyle bir bütçe çıkarmış benim ödemem söylenmedi. Galiba onlar çıkan bu bütçeyi onaylarsa öyle başlanacakmış.

Projeye başlanılması için çıkan bütçeyi Türk Telekomun onaylaması gerekiyormuş. Müdürlükte ki arkadaş öyle söyledi. Ama bunlar ne zaman onaylar Allah bilir.

Peki müstakil evlere fiber getirirler mi bu bütçeye bakacak olursak?
Ben 2 aydır bütçe onayı bekliyorum, kolay gelsin

Durumu buraya da yazarsan iyi olur Hocam
Tamam yazarım.

Arkadaşlar bugün Türk Telekom müdürlüğüne gittim fiber projesi için 30bin TL bütçe çıktığını ve bu bütçe onay aşamasında olup onaylandığı takdirde direkler çakılıp fiber kutularını koyacaklarını belirttiler. Tahmini onay süreci kaç gün sürer?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün Türk Telekom müdürlüğüne gittim fiber projesi için 30bin TL bütçe çıktığını ve bu bütçe onay aşamasında olup onaylandığı takdirde direkler çakılıp fiber kutularını koyacaklarını belirttiler. Tahmini onay süreci kaç gün sürer?
Bunu @Dejuf hocam bilebilir bir ihtimal. Genelde belli bir vakti olmaz bu tarz şeylerin çünkü.

Bunu @Dejuf hocam bilebilir bir ihtimal. Genelde belli bir vakti olmaz bu tarz şeylerin çünkü.

Proje Çizimini yapmışlar hocam mesafelerin arasına da kutuların konulacağı işaret atmışlar.

@Dejuf yukarıdaki gelişmeler ne kadar sürer hocam?

Proje Çizimini yapmışlar hocam mesafelerin arasına da kutuların konulacağı işaret atmışlar.

@Dejuf yukarıdaki gelişmeler ne kadar sürer hocam?
Beni etiketlediğiniz için yazıyorum hocam.
Ben de bilmiyorum maalesef. Bölgeden bölgeye değişiklik gösteren bir süre bu. Ben dilekçeyi Açık Kapı üzerinden ilettikten 10 gün sonra müdürlüğe gittiğimde projenin onaylandığını öğrenmiştim. Yani en geç 10 gün içerisinde onaylanmıştı benimki. Ama daha uzun süre bekleyen arkadaşlar da var. O yüzden net bir şey söylemek zor açıkçası. Şu aşamada beklemek gerekiyor zannımca.

Beni etiketlediğiniz için yazıyorum hocam.
Ben de bilmiyorum maalesef. Bölgeden bölgeye değişiklik gösteren bir süre bu. Ben dilekçeyi açık kapı üzerinden ilettikten 10 gün sonra müdürlüğe gittiğimde projenin onaylandığını öğrenmiştim. Yani en geç 10 gün içerisinde onaylanmıştı benimki. Ama daha uzun süre bekleyen arkadaşlar da var. O yüzden net bir şey söylemek zor açıkçası. Şu aşamada beklemek gerekiyor zannımca.

Müdürlükteki eleman 15 gün sonra tekrar bakalım dedi. 30 bin TL'yi biz kendi aramızda toplarız dedim sizlik bir şey yok abi bizim ekip gelip halledecek onu dedi. Kutuydu direkti kabloydu vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı