Fiber altyapı başvurusu

vahit_dağdelen

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar benim bulunduğum mahallemde fiber altyapısı mevcut çevremde baktığım zaman birkaç binada fiber bağlı o bağlı olan yerlerde benim binaya yakın yerler hatta geçenler farklı mahallede fiber döşerlerken gördüm, ama benim bulunduğum binada fiber altyapısı yok diyorlar. Ama şunu da belirteyim öncelikle Türk Telekom'un binanın altına gelen fiber kutusu yok binama kadar nasıl fiber getirebilirim bu arada internet altyapısı var binada VDSL olarak 50Mbps alıyorum ama ben fiber gelmesini istiyorum her yere de sordum beklemeniz gerekiyor diyorlar sadece Türk Telekom müdürlüğüne de gittim bana fikir verirseniz ne yapmam gerektiğine dair sevinirim.

Merhabalar benim bulunduğum mahallemde fiber altyapısı mevcut çevremde baktığım zaman birkaç binada fiber bağlı o bağlı olan yerlerde benim binaya yakın yerler hatta geçenler farklı mahallede fiber döşerlerken gördüm, ama benim bulunduğum binada fiber altyapısı yok diyorlar. Ama şunu da belirteyim öncelikle Türk Telekom'un binanın altına gelen fiber kutusu yok binama kadar nasıl fiber getirebilirim bu arada internet altyapısı var binada VDSL olarak 50Mbps alıyorum ama ben fiber gelmesini istiyorum her yere de sordum beklemeniz gerekiyor diyorlar sadece Türk Telekom müdürlüğüne de gittim bana fikir verirseniz ne yapmam gerektiğine dair sevinirim.
İlçenizdeki TT genel müdürlüğüne apartman sakinlerinden imza toplayıp kendinizi de yetkili tayin ederek altyapı planlama birimine Dilekçe Takip No da isteyerek bu dilekçeyi götürürseniz fiber dönüşüm talebi kapsamında dilekçeniz işleme alınır. Tek kişinin yakınması işe yaramaz. Bu tür dilekçeler önemli.

Bu dilekçenin birkaç tane çıktısını alın. Ara sıra bırakırsınız oraya buraya.

Bu dilekçeyi CİMER BTK AÇIKKAPI KAYMAKAMLIK ve ilçenizin beyazmasa kurumuna iletmeniz mantıklı olacaktır.

Sn Yusuf Kıraç Bey'e @TTDestek 'e ve Sn. Ümit Önal Bey'e iletmenizi öneririm bu dilekçeyi mail/twitter üzerinden.

XXXXX TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE.

XXXXXXX ADRESİMİZDE TÜRK TELEKOM FİBER ALTYAPI DÖNÜŞÜMÜ KARARI ALMIŞTIR. BUNA İSTİNADEN XXXX APT SAKİNLERİ OLARAK BİNAMIZIN AYRICA BU DÖNÜŞÜMDE FTTH (DAİREYE KADAR FİBER) HİZMETİNDEN İVEDİLİKLE YARARLANMASINI İSTİYORUZ. YETKİLİ OLARAK DXX SAHİBİ OLARAK KENDİMİ TAYİN ETTİM. İLGİLİ GELİŞMELERDEN BELİRTTİĞİM İRTİBAT BİLGİLERİ ÜZERİNDEN BİLGİLENDİRİLMEYİ TALEP EDERİM.
TELEFON : XXXXXXX | MAIL : XXXXXXXX
D-NO İMZALAR
D1-
D2-
D3-
D4-

DİLEKÇENİN
TARİH :
ADI SOYADI :
İMZA :

Geri
Yukarı