Fiber altyapı için imza toplanır mı?

LutfıPolat

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
Pazartesi günü Türk Telekom müdürlüğüne fiber altyapı için başvurmaya gideceğim ve binada bizden hariç 2 daire daha var. Onlardan imza alıp gitmem daha etkili olur mu ve örnek metin olarak atabileceğiniz yazı var mıdır? Lütfen imza toplayıp başvuru yapanlar yazarsa sevinirim.

Pazartesi günü Türk Telekom müdürlüğüne fiber altyapı için başvurmaya gideceğim ve binada bizden hariç 2 daire daha var. Onlardan imza alıp gitmem daha etkili olur mu ve örnek metin olarak atabileceğiniz yazı var mıdır? Lütfen imza toplayıp başvuru yapanlar yazarsa sevinirim.

İmza toplattırmayı bilmiyorum, fakat toplanır.

Burada imza toplayınca oluyor diyorlar.

Bizim binada 7 daire var. Müdürlükte bunu belirtip ne yapmam gerekiyor dediğimde binayı yık, tekrar yap dediler. İmza bir işe yaramıyormuş. Ki düşününce de eylemleri gözlemlenince dediklerinde haklılar. Çevremdeki 12 daireli bir binanın 2 dairesi dolmadan fiber altyapıyı çekmeye başladılar. Alt yapı bittiğinde 2 daire doluydu. Artık müteahhit hemşeridir, rüşvettir bilemem. Başka benzer örnekler de var.

Burada imza toplayınca oluyor diyorlar.

Bizim binada 7 daire var. Müdürlükte bunu belirtip ne yapmam gerekiyor dediğimde binayı yık, tekrar yap dediler. İmza bir işe yaramıyormuş. Ki düşününce de eylemleri gözlemlenince dediklerinde haklılar. Çevremdeki 12 daireli bir binanın 2 dairesi dolmadan fiber altyapıyı çekmeye başladılar. Altyapı bittiğinde 2 daire doluydu. Artık müteahhit hemşeridir, rüşvettir bilemem. Başka benzer örnekler de var.

Evet bu mantıklı geliyor 25 senelik bina getirirler mi bilmiyorum bakacağım.

Evet bu mantıklı geliyor 25 senelik bina getirirler mi bilmiyorum bakacağım.
Geçen sene gitmiştim. Eviniz müstakil ev ya da eski ise genelde uğraşmıyorlar. Bana Türk Telekom'un mevcut planlarında mahallenize fiber getirmek yok beklemek zorundasınız demişlerdi. Yeni yapılan binalara ayrı olarak kutu koyuyorlar. Sokağımın başında ve sonundaki evlerde fiber var fakat ortasındaki evlerde yok.

Geçen sene gitmiştim. Eviniz müstakil ev ya da eski ise genelde uğraşmıyorlar. Bana Türk Telekom'un mevcut planlarında mahallenize fiber getirmek yok beklemek zorundasınız demişlerdi. Yeni yapılan binalara ayrı olarak kutu koyuyorlar. Sokağımın başında ve sonundaki evlerde fiber var fakat ortasındaki evlerde yok.

Evimin tam karşısı ve tam bitişiğine yeni ev yapıldı onlara getirseler bana gelir mi acaba?

Evimin tam karşısı ve tam bitişiğine yeni ev yapıldı onlara getirseler bana gelir mi acaba?
Benim bitişiğimde yeni ev var. Orada var, bana çekmiyorlar. O ev saha dolabına daha uzak. Elektrik telleriyle beraber kablo gidiyor o eve. Ben de camdan bakıyorum.
İsteseler yapabilirler. İsterler mi, asıl soru bu.

Geri
Yukarı